Forumas • Temos rodymas - Ar turite draugų anglų?
Puslapis 1011   1 ... 7, 8, 9, 10, 11    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2009 04 06 14:30

aha nuvaziavom 8) bet jau nesamone,kad niekada jei tau kazkas nepatinka nepasakai o blemba durnas kaip jis nesumasto,kad taip elgtis isvis ne i tema.ar kazka tokio,nereikia jau vaidinti,kad zodis joks neisskrenda kai susinervini.nera kalbos apie tai kad atsistoji ir jau dedi :kaip apsirenges,ar su zmona/vyru siandien apsipyko ar ne,girdejau kai ta sake ar ana,ne apie tai kalba,bet jei jau nors menka nepasitenkinima parodai tai jau ispucia burbula,o patys tai dar ne to privaro,bet va jau tu tai turi tylet ir dieva mylet kaip sakoma :lol:

2009 04 06 14:36

O del draugysciu: kaip minejau pas mus buvo faini kaimynai. Ne kazkokie posh, o siaip paprasti zmogeliai. Vyras dirba masinu nuomoj, o zmona jo vaika augina ir puse etato dirba kavinej. Tai jie ir mes is pradziu vieni i kitus keistai ziuredavom, bet pora bbq pataise situacija :) Ir tarkim as ju neskaitau gerais labai draugais, bet manau jie yra musu draugai. Su jais tikrai linksma per vakarelius, jie visada pasiulys ka nors nuveikti, kur nors nuvaziuoti, jei patys vaziuoja.

Geriausia buvo, kai vyras uzklause: o pas jus LT yra playstation :) :) Tai mano draugas sako: ne pas mus stone age, viskas is akmens ir playstationai akmeniniai :) :) :) Nzn gal kiti butu isizeide del tokio klausimo ar tokio atsakymo, bet mes vieni is kitu draugiskai pazvengem ir viskas :)

Man pvz dzin, kad jie nemegsta lietuvisko maisto :) Man juokinga kai jie laaaabai atsargiai bando balta misraine arba saslyka ir kepa savo mesa be jokiu prieskoniu :) Bet yra taip kaip yra, jie priprate vienai, mes kitaip. Dabar planuoja vaziuot i Lietuva kitais metais, nes jiem labai idomu is kur mes tokie atsiradom :) :) :)

Cia manau, kad darugyste priklauso nuo paties zmogaus, bendravimo, ko tikiesi is tos draugystes :)

2009 04 06 14:40

zvaigzdute rašė:aha nuvaziavom 8) bet jau nesamone,kad niekada jei tau kazkas nepatinka nepasakai o blemba durnas kaip jis nesumasto,kad taip elgtis isvis ne i tema.

Tai zinoma pasakai :) oij kiek mes pasnekam ir apie savo Managing Direcotr ir apie kitu skyriu menedzerius :) Tik apie savo nieko nesnekam, nes jis geras :D :D
Del drabuziu tai nesnekam: o kaip jis cia apsirenges, nes cia is vis kazkokia pieva, kas kaip nori tas taip rengiasi.... Apie madas pasnekam, apie parduotuves pasnekam ir apie sale'us pasnekam :) Bet tikrai nesvarstom apie konkrecius kolegas kais ir kaip....
Bet as neisivaizduoju, kaip tokius dalykus galima pries panaudoti.... :roll:

2009 04 06 14:44

turbut papuolei geram kolektyve tarp geru zmoniu :) as labai daug darbovieciu pakeitus ir londone ir cia kur gyvenam ''kaimuky '':D tai uztaikius buvau patikek :shock: todel gal taip nepatikliai ziuriu is niekur tas neatsirado,bet tikrai manau,kad visur yra tiek geru tiek blogu zmoniu,paprasciausiai as gal dar nepataikiau :)

2009 04 06 14:47

o del to playstation cia geras :lol: pas mus viena karta paklause ar pas mus yra vandens ir elektra lt :lol: vyras sako nea,o kam mums jos :shock: :lol: :lol: :lol:

2009 04 06 14:50

zvaigzdute rašė:o del to playstation cia geras :lol: pas mus viena karta paklause ar pas mus yra vandens ir elektra lt :lol: vyras sako nea,o kam mums jos :shock: :lol: :lol: :lol:

Mano vienos padruzkes paklause: ar pas jus yra mokyklos :) Jie turbut galvoja, kad mes is kokio laukiniu krasto :) :) :)

2009 04 06 15:28

zvaigzdute rašė:turbut papuolei geram kolektyve tarp geru zmoniu :) as labai daug darbovieciu pakeitus ir londone ir cia kur gyvenam ''kaimuky '':D tai uztaikius buvau patikek :shock: todel gal taip nepatikliai ziuriu is niekur tas neatsirado,bet tikrai manau,kad visur yra tiek geru tiek blogu zmoniu,paprasciausiai as gal dar nepataikiau :)

prisiminiau viena istorija man neseniai nutikusia :)
kai po darbo laukiu autobuso, daznai ateina burys slovaku. turbut, kazkur koks nors fabrikelis yra ar kazkas panasaus, nes matos, kad english nulis, ir elgesis, ir kalbos ju ( kazkiek suprantu, apie ka jie ten klegetuoja...) na taip tiesiai sviesiai tariant , intelektu nespinduliuojantys zmoguciai. tai vienakart viena vaizdziai pasakojo, kaip ji bego i autobusa, ir anglas rasista k...va mac, ar kaip jie ten keikes :) uzdare duris pries nosi . visi pritare nukentejusiai kokie anglai rasista k..va mac....po pora dienu sliauziu is darbo, ziuriu mano autobusas atvaziuoja...manau nebegsiu, vistiek dazniausiai nespeju, tai net nesivarginau zingsnio paspartinti. ir kaip sau manot, vairuotojas sustojo vidury gatves, net nestabdomas ir mane paime :D ir turbut sustojo, todel, kad man nesunku nusisypsot zmogui ir pasakyt hi, kuris bent karta ar du i savaite mane veza. beje kitoje stoteleje tas pats vairuotojas, nesivargino kitos begancios moters palaukt :) suprask kaip nori :) bet esme tame, kad su tavim elgiasi, taip kaip pats nusipelnai ir sutinki zmones tokius, koks pats esi. jei kazkur verda intrigos, as turesiu pakankamai proto, neistraukt i jas. jei koks anglas kaimynas susiraukes, tai net nesiruosiu to imti giliai i sirdi. pasauly pilna geru zmoniu ir geru dalyku, kad vertetu jaudintis, del to ar anglas tavo draugas arba nea ;)

2009 04 06 15:33

bet esme tame, kad su tavim elgiasi, taip kaip pats nusipelnai ir sutinki zmones tokius, koks pats esi. [quote] tikrai tu neteisi kartais zmogui sirdi atiduodi,o jis tau sudu per snuki.o pati matyt lankaisi inteligentiskose vietose,kad tie slovakai pasirode lievi ir kaip sakai ten kur lankaisi toks pats ir esi deja vel drisciau priestarauti :roll:

2009 04 06 15:52

[quote="zvaigzdute"]bet esme tame, kad su tavim elgiasi, taip kaip pats nusipelnai ir sutinki zmones tokius, koks pats esi. [quote:14ad2771c7] tikrai tu neteisi kartais zmogui sirdi atiduodi,o jis tau sudu per snuki.o pati matyt lankaisi inteligentiskose vietose,kad tie slovakai pasirode lievi ir kaip sakai ten kur lankaisi toks pats ir esi deja vel drisciau priestarauti :roll:[/quote:14ad2771c7]
buna ir taip, kad sirdi atiduodi, o tau atgal per veida. bet tada ne is sirdies atidavei...juk kai zmogui kazka gera darai, kai kazka duodi is sirdies, padarai ir pamirsti, o ne laikai savy ir prikaisai, va kiek as tau gero padariau, tu turbut dar nepamirsai, kokia as tau gera !!! ir ne duok dieve tas zmogus kazka ne taip padaris, va tada sakysi, as tau tokia buvau gera, o tu va taip su manimi! kartasi zmoniu gerumas, tampa nasta, kai tas gerumas ne is sirdies daromas, o kazko tikimasi, kad ir amzino dekingumo
o autobusu stoteleje labai viisokiu zmoniu sutiksi.o jei tuo paciu laiku vaziuosi, tai daznai ir tuos pacius zmones :)

2009 04 06 15:56

griztant apie draugus. man atrodo su uzsienieciu lengviau susidraugaut, nei su anglu. ir del tokios mazos smulkios priezasties. anglai cia gime uzauge, suolo draugai, gimines artimieji. tas ratas nuo mazu dienu susidares. o uzsienieciai, cia atvyke, iesko savo erdves, savo zmoniu, savo rato. tai todel ir lengviau susibendraut su uzsienieciu, tokiu pat kaip ir tu, nei su ciabuviu.
Puslapis 1011   1 ... 7, 8, 9, 10, 11    Ankstesnis   Kitas