Forumas • Temos rodymas - Ar grįžę į LT nepasiilgstate čionykščio kultūringumo
Puslapis 55   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2011 08 23 20:51

Reik atrodyt kaip normaliam blud ir nebus problemu nuo visokiu chavs :D :D

2011 08 24 07:43

Ojojoi lietuvoj labai blogai ir zmogedros gyvena. Gerai gyvena tik vagys ir valdzia. Visi kysininkai ir atkatininkai. Visi kiti vergauja ir valgo tik is konteineriu. Bubilius kibys! Bet maximos pilnos, nera kur masinu pasistatyti, rugseji vilniuj bus londono dydzio kamsciai, ‘kulturos’ centrai ala acropolis pilni zmoniu, i gera filma geru laiku reikia is anksto bilietus pirkti... gal jau uzteks rypauti.

Na i afganistana gal ir bijociau vaziuoti, nes ten karo stovis pastoviai. Nu bet i lietuva?

Viena pazistama savo drauga juodaodi ne karta vezesi i LT ir viskai nieko blogo nebuvo. Is kaune, ir mazesniuose miesteliuose. Valgo jis cepelinus ir saslykus. Sake kazkada pacukes sustabde mazam miestely, autografo paprase, nusifotografavo (gal galvojo, kad krepsininkas) – visi patenkinti.

Lietuva viena is daugelio saliu, kur siek tiek skiriasi nuo visu kitu, kaip ir bet kuri kita salis. Amerikonai del ju gyvenimo supaprastinimo daznai suziba _E_ntelektualiais ‘perliukais’, indai, turkai vairuoja daug beprotiskiau negu lietuvoj, beje vairavimo kultura ziauriai skiriasi net londone nuo mano kaimo; jei sukonfliktuosi su kokiu armenu – is karto ‘zarezhu’, musulmonai garseja savo fanatiskumu ir moteru teisem, italai sudmaliai, prancuzai arogantiski, ispanai atsipute, albanai prekiauja zmonem, svaicarai laikosi savo durnu taisykliu, zydai valdo pasauli, kinieciai tipo darbstus, japonai kilnus, vokieciai punktualus ir nuobodus, olandai apsiruke, norvegai siaip saudo zmones... kiekvienoj tautoj bus idiotu, bet dauguma yra geru zmoniu.

O del visokiu ‘alternatyvu’ tai kuo toliau, tuo labiau tokie ‘saviraiskos laisve’ pajute veikejai kelia man asmeniskai syspena. Paauglystes laikotarpyje tai labai sveikintina, vis dar pats klausausi visokiu ‘nesamoniu’ grupiu muzikos&shit, bet kazkaip isaugama, man nebereikia niekam nieko irodineti, rengtis skarmalais, tatuiruotis, vertis auskarus, varyti ant popso ir fyfu etc. visokie seni ala seni mIAninkai, metalistai, tree hugeriai ar siaip kairieji ir kiti marginalai atrodo nerimtai (is patirties- tokie ir buna, t.y. jiems viskas px ir nieko rimto su jais nesusitarsi, gali tik blevyzgot sudus, zodziu i zvalgyba eiciau geriau su fyfa negu su panke). Kita vertus nebutu ju, nebutu ir visokiu geniju. cia siaip asmeninis lyrinis nukrypimas.

2011 08 24 11:41

Gera diskusija diskusija, fyfos vs pankes, kaip senais laikais reiveriai pries urlaganus haha...

Del tu nagu tai buna visaip, kazkada US turejom road trip i Miami ir pyst vienai mergai pries kelione nuluzo nagas, tai sako kaips as bl i Miami be nago vaziuosiu :DDD dabar jau cia tapo kaip ir anekdotas visiems laikams. Dar del tu nagu visai nesenai puse nakties emergency teko praleisti... bet pankem visokie auskarai issiplesia, tattoo susivaro taip pat neretai...

Krc is savo patirties – mane fyfos dazniausiai nustebindavo maloniai, nors tiesa sakant nieko rimto nesitiki, atrodo zmogus kEuras visiskai, o pasirodo po tuo kiautu buna stiprios asmenybes, su tikslais ir ryztu tuos tikslus pasiekti. O su visokiom mIAnininkem neformalem – atvirksciai, is pradziu kaip ir viskas fainai, ‘kitaip’, o zmogus tuscias, negerbia nei saves, nei kitu, kaip yra taip gerai ir viskas px. Vaidina nesuprasta visuomenes, viskas shudai isskyrus myzalus, viskas yra popsas, na karocia susireiksmina be reikalo :D

Popsas mane taip uzknisa, negaliu klausytis daugumos siuolaikiniu R&B, nors senieji taip neerzindavo, holividines komedijos bei superhero filmai pykina vien tik pasiziurejus, selebriciu zurnalai ‘zmuogai’ ir ‘pick me up’, daily mirror ir the sun, realybes sou haha... pvz LT televisjos nematau ir man nereikia (tik kases truksta biski), nes tikrai nera ka ziuret, bet pvz ka zmogui lietuvoje skaityti is periodikos? Nei vieno rimto dienrascio, lrytas stengiasi, bet daznai silenda koks pageltonaves straipsnis irba kyso savininku interesu grupiu ausys. Vienintelis skaitomas zurnalas – ‘valstybe’.

Prasau cia rimtai neziureti ui

i papezejimus. Manau dauguma zmoniu laikui begant issauga is tu neformalu, o kiti taip ir liek :D as sirdyje irgi prijauciu tiem neformalams, bet man ne(be)reikia to agresyviai demonstruotis...
Puslapis 55   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis