Forumas • Temos rodymas - Gyvenu su brazilais - KOSMARAS!!!!
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Gyvenu su brazilais - KOSMARAS!!!!

2010 09 17 20:02

Sveiki, gal teko kam susidurti, gyvenu tame paciame name su Brazilijos salies gyventojais :twisted: ir jau metai laiko nepakenciu ju triuksmo, netvarkingumo ir garsiai rekavimo, bei baliu :evil: . Nei seimininkas, nei policija nepadeda. Su brazilais nebendrauju, bet i namu adresa laisku is jokiu istaigu jiems neateina. Gal kas zinote kokiu budu galeciau juos isvaryti is namu, turejau omenyje I kokias institucijas kreiptis (Home Office ar Council, kiek suprantu neturi jie net nuomos kontrakto), nes nei policija, nei su seimininku net nenoriu pradeti – tikrai NEPADES, isbandyta. O triuksme gyventi nebegaleciau. Issikelti man is situ namu nesiulykite, nes del labai daug priezasciu tikrai nesikelsiu, plius esu sito namo veterane.
Dekoju uz bet koki atsakyma is anksto

2010 09 18 08:49

del triuksmo kreipkis i Council!

2010 09 18 18:34

O ka siuo metu counsil gali padaryti. Ar galiu kreiptis kaip anonimas, nes tikrai neturesiu laiko su jais kerstauti. Turiu maza vaika, noriu ramaus gyvenimo. Kur dar galeciau kreiptis?

2010 09 18 19:16

yra tokio antisocial behaviour teams, ten kreipkis

2010 09 18 19:52

rasai laiska i Cpuncil, isdelioji kas yra ir viskas. Apie triuksma gali pasiskaityti kiekvienam savo council internetineje svetaineje. susirask saviski ir palink skundus, kitur galima net intiku juos pateikti. O jie jau savo ruoztu tiria!

2010 09 18 20:52

Aciu jums uz atsakyma.

Anti social behaviour (Home office) kreiptis jei esi auka, arba persekiojamas ir anonimiskai. Tai nesusije su mano situacija visai.

O Counsil del triuksmo, galime tai padaryti internete ir nuejus, bet reikia nurodyti savo adresa pilna, zodziu visa informacija. Kurios as tikrai nenoreciau atskleisti.

2010 09 18 22:38

mamulka rašė:Aciu jums uz atsakyma.

Anti social behaviour (Home office) kreiptis jei esi auka, arba persekiojamas ir anonimiskai. Tai nesusije su mano situacija visai.

O Counsil del triuksmo, galime tai padaryti internete ir nuejus, bet reikia nurodyti savo adresa pilna, zodziu visa informacija. Kurios as tikrai nenoreciau atskleisti.

o bijoti nera ko visiskai del Council.Tik laiske nurodykite, kad jus bijote, kad neatskleistu jusu duomenu. Patikekite, tikrai neatskleidzia... :wink:
galite rasyti kaimynu vardu :lol: bet as manau kad isties geriausia savo vardu, ir rasykite sabloniskai, nesakydami kad jus jau su policija ar seimininku kalbejotes del to reikalo, paprasciausiai paklauskite kur galima butu kreiptis pagalbos, nes jau nera kaip kenteti ir tiek. Jie patys atliks visa darba uz jus :wink:

2010 09 20 14:08

Aciu uz atsakyma. Kas nutiks, po nusiskundimu? Ar gelbes nors kiek, ar jie maziau triuksmo kels???? Man labai idomu suzinoti akip visas procesas vyks. Juk as tame paciame name su jais kartu gyvenu. Jei counsil uzsiims, tai gali ir visi gauti kazkoki tai rasta, tame tarpe ir as :roll: tikrai nenoreciau saves statyti i tokia padeti.

2010 09 20 21:35

mamulka rašė:Aciu uz atsakyma. Kas nutiks, po nusiskundimu? Ar gelbes nors kiek, ar jie maziau triuksmo kels???? Man labai idomu suzinoti akip visas procesas vyks. Juk as tame paciame name su jais kartu gyvenu. Jei counsil uzsiims, tai gali ir visi gauti kazkoki tai rasta, tame tarpe ir as :roll: tikrai nenoreciau saves statyti i tokia padeti.
tai vadinas ir tu triuksmauji kad rastu bijai?ar ar ne taip supratau?

2010 09 21 06:25

as netriuksmauju visai. Tik mano namo gyventojai. Bet tai mes visi tame paciame name gyvenama, problema ir yra. :(
Puslapis 12   1, 2    Kitas