Forumas • Temos rodymas - Smurfo & Fungo nuotykiai ir žygiai :)
Puslapis 124   1, 2, 3, 4, 5 ... 24    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Smurfo & Fungo nuotykiai ir žygiai :)

2010 10 28 17:33

.....

Čia ta pati AušraDei. Pasikeičiau nicką, nes kažkaip susivokiau, kad internete pasirašinėt savo tikru vardu ir dalim pavardės nekokia mintis buvo.

Va ....

Nėr kam išsipasakot, kam pasiguost, galų gale tai nieko nekeis. Norėčiau paprašyt jūsų visų vieno labai didelio dalyko. Esu girdėjusi, kad Londone yra lietuvis kunigas, kuris padeda žmonėms. Aš baisiai noriu išvažiuot kitur iš savo miesto, kuo tolyn nuo jo. Nedirbu, santaupų jokių neturiu. Istorijas apie maniškio žygius turbūt jau skaitėt. Nebegaliu daugiau taip gyvent. Kiekviena diena yra kančia, o man savigarba neleidžia su tuo taikstytis.
Noriu atvažiuot į Londoną, manau, čia rasiu kokį darbą. Dėl to kunigo klausiau, nes kažkada skaičiau, kad jis suteikia laikiną pastogę, aš į gatvę nenoriu eit, kol darbą susirasiu. Draugų neturiu jokių, giminių irgi. Nėr ko pagalbos paprašyt. Gyvenime nemaniau, kad papulsiu į tokią situaciją, bet še tau - ir yra.

Nerišliai aš čia taip, bet gal kaip nors ....

Ačiū.
Paskutinį kartą redagavo Smurfas 2010 12 04 12:41. Iš viso redaguota 1 kartą.

2010 10 28 18:34

Kodel Fungas tyli ir nebekviecia???? Ar jau ta kingsize lova perpildyta? :D
Tiesa pasakius neskaiciau kas ten nutiko tau Ausra, bet supratau nuo savo draugo nori pabegti. Cia pastebejau daug jaunu poru sunkiai sutaria ir net dvi savo draugu poreles teko nekarta taikyti. Turbut ir pas tave ta pati situacija, kad gyvenate mazoje erdveje (+ nepritekliuje) ir laikui begant del to vienas kitam atsibostate or dar blogiau....
Pasikartosiu, jog visu temu forume neskaitau, tai gal ka nors praleidau ir nezinau tavo istorijos. Bet gal kiti skaite ir dave kokius nors patarimus

2010 10 28 18:36

hmm ten pas ją man rodos kitoks atvejas.. o juo labiau kam būti su žmogum kuris tave tik žemina.. moteris reikia gerbti ir mylėti.. o ten.. ai..

2010 10 29 08:40

http://www.londonas.co.uk/ cia lietuviskos kataliku baznycios adresas internete, naudok google. Tik ar cia tas pats kunigas, apie kuri girdejai?

2010 10 29 12:13

dabar irgi gali darbo pradeti dairytis.
Sekmes!

2010 10 29 15:07

Kiek skaiciau, esi dirbus viesbuty pries tai, tai manau Londone susirast bent jau pradziai darbo viesbuty nebus problema, jei reiks info, rasyk - parekomenduosiu agentura
Forever Living

2010 10 29 15:19

Tikiuosi mūsų planas xuliganas pavyks :)

Re: Reik pagalbos

2010 10 29 17:20

Smurfas rašė:.....

Čia ta pati AušraDei. Pasikeičiau nicką, nes kažkaip susivokiau, kad internete pasirašinėt savo tikru vardu ir dalim pavardės nekokia mintis buvo.

Va ....

Nėr kam išsipasakot, kam pasiguost, galų gale tai nieko nekeis. Norėčiau paprašyt jūsų visų vieno labai didelio dalyko. Esu girdėjusi, kad Londone yra lietuvis kunigas, kuris padeda žmonėms. Aš baisiai noriu išvažiuot kitur iš savo miesto, kuo tolyn nuo jo. Nedirbu, santaupų jokių neturiu. Istorijas apie maniškio žygius turbūt jau skaitėt. Nebegaliu daugiau taip gyvent. Kiekviena diena yra kančia, o man savigarba neleidžia su tuo taikstytis.
Noriu atvažiuot į Londoną, manau, čia rasiu kokį darbą. Dėl to kunigo klausiau, nes kažkada skaičiau, kad jis suteikia laikiną pastogę, aš į gatvę nenoriu eit, kol darbą susirasiu. Draugų neturiu jokių, giminių irgi. Nėr ko pagalbos paprašyt. Gyvenime nemaniau, kad papulsiu į tokią situaciją, bet še tau - ir yra.

Nerišliai aš čia taip, bet gal kaip nors ....

Ačiū.

labas ka tik perskaiciau tavo problema ir musu seima gali tave priimti pagyventi, zinoma mes ne londone gyvenam bet jei ka tai duok zinoti nes turim laisva kambari ir esant bedai visada linke padeti tautieciams
As neliudnas-As blaivas....

2010 10 29 18:14

cia pridedu savo mobilaus telefono numeri 07825996018, jei ka skambink visada isspresim problema :wink:
As neliudnas-As blaivas....

2010 10 29 18:21

Pietietis rašė:Kodel Fungas tyli ir nebekviecia???? Ar jau ta kingsize lova perpildyta? :D
Tiesa pasakius neskaiciau kas ten nutiko tau Ausra, bet supratau nuo savo draugo nori pabegti. Cia pastebejau daug jaunu poru sunkiai sutaria ir net dvi savo draugu poreles teko nekarta taikyti. Turbut ir pas tave ta pati situacija, kad gyvenate mazoje erdveje (+ nepritekliuje) ir laikui begant del to vienas kitam atsibostate or dar blogiau....
Pasikartosiu, jog visu temu forume neskaitau, tai gal ka nors praleidau ir nezinau tavo istorijos. Bet gal kiti skaite ir dave kokius nors patarimus

ka fungas ka fungas? fungas net pink patalyne jau nusipirko.ne silkine tiesa,bet satinas irgi neblogai

taigi sekantis kaimas nuo Dartfordo-Gravesendas Kings farm
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus
Puslapis 124   1, 2, 3, 4, 5 ... 24    Kitas