Forumas • Temos rodymas - Skubiai reikia 3Dmax programos!
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2010 11 19 12:19

Taciau vienam laiske berods daugiau simto mb siust negalima del saugumo sumetimu. Tad jei daug vietos uzima teks skaidyt. Geriau koki torrent puslapi susirask ir be problemu susirasi ko reikia, atsius per kelias minutes. thepiratebay.org pvz. I sveikata

2010 11 19 12:51

neteko girdeti apie tokius pashto apribojimus.. Itikinot, bandysiu, tiesiog ankstesni kartai nebuvo sekmingi :)

2010 11 19 14:14

Liaudis, jūs kažką nusisvaigot su tuo emailu. :lol: Kalba ėjo apie paprastą Royal Mail (tep tep, dar egzistuoja ir toks rudimentas ant UK žemės).

2Gb yra minimumas, tai reiškia, kad tavo kompas paveš programą, bet nieko daugiau. Kažko ypatingesnio negalėsi daryt, nes strigs beviltiškai (mano patirtis su kitom programom ir mažai RAM'ų). Bet kaip supratau, pradedanti tik esi, tai minimaliam susipažinimui užteks.

2010 11 19 15:24

Jeigu buna parasyta minimaliai reikia 2gb ramu, tai reiskia kad su 2gb ramu programa jau veiks be didesniu trikdziu, o ne tik minimaliai :) Taip bent jau rimtesni programines irangos gamintojai nurodo :)

2010 12 23 23:26

Didelis ir vieshas ACIU interim uz pagalba! Sakau visiems, kad gerbtumet ir myletumet shi zmogu, nes ji to verta!!! Labai faina, kad tokiu paslaugiu lietuviu atsiranda. Tikrai labai dziaugiuosi ;)

2010 12 24 11:24

Baik, mane net gėda pasidarė :oops: bet kaip supratau mano cd sėkimgai atkeliavo pagaliau :)
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis