Forumas • Temos rodymas - USA vs UK (kur geriau emigruoti?)
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2008 10 31 09:53

as irgi gyvenau ir UK ir USA. galiu tikrai deti riebu pliusa UK, nes ji priklauso ES.

gali dirbti legaliai, vertina rytu europieciu darba ir kvalifikacija, lietuva tik uz 2 val skrydzio, didesni atlyginimai (man taip pasirode, nes svaras stipresnis, bet usa viskas beveik 2x pigiau), siokios tokios socialines garantijos, ES piliecio teises; europietiska (nors ir atmizta angliskais bairiais) kultura.

minusai - viena brangiausiu saliu, brangus NT, smunkantis svaro kursas, nacionalizmas, veltedziai counciliniai (tiek anglai, tiek imigrantai), kiti standartai negu europoj (cia ir USA tas pats), nepatogi gerografine padetis trumpoms kelionems (visur reikia skristi, su masina nieko labai naujo nepamatysi), mano manymu 75 proc. tautieciu imigrantu - buduliai, siaubingas klimatas; vairas ne toj pusej, per dideles valstybes pasalpos veltedziams.

USA pliusai - viskas be galo pigu, nekvalifikuota darba rasti nesunku, nesunku ir savo versla pradet (tiek cia tiek ten taip sako, as nebandziau), kiek teko sutikti - tautieciai maziau buduliai, nes buvo sunku isvykti i JAV, ne kiekvienas tai sugebedavo padaryti; klimatas geresnis beveik visoj JAV negu UK (yra siltu valstiju, daugumoj turi ir normalias ziemas); vis dar galingiausia pasaulio ekonomika.

minusai - krintanti ekonomika, daugiausia sansu, kad dirbsi nelegaliai, nekvalifikuota darba (nes nepripazins diplomo), stichiniu nelaimiu gausa (uraganai), Lietuva - toli, nepriskraidysi daznai; rasizmas (juodziai nekencia baltu), miestai visi vienodi (keli dangoraiziai downtown ir priemiesciai aplinkui (gal isskyrus new york, cikaga, washingtona, miami, LA, Vegas, SF)), fast foodo kultas...

2008 10 31 10:44

Kukas rašė:idomus faktas tas, kad labai mazai kas sneka apie emigravima i kanada. galiu pasakyti pats is savo asmenines patirties, kad kanadieciai ziauriai skiriasi nuo amerikieciu. jie netoki issosokantis, paprastesni, letesni ir nuosirdesni. pazinojau bent 20 kanadieciu, tai tikrai skirtumas su amerikieciais didelis. ir salis labai grazi, svari tvarkinga, nedidelis nusikalstamumas. kam nepatinka uk, tikrai patarciau pamastyti apie kanada.

O idomu sunku butu i Kanada emigruoti? Kaip ten su darbo vizom...

Re: USA vs UK (kur geriau emigruoti?)

2008 10 31 16:01

Kostas rašė:Mieli tautiečiai :D . Gavau zalia korta. Dabar su zmona abejojam ar verta emigruoti i USA ar tas pats butu UK. Padekit, pasidalinkit savo nuomone. Domina viskas: atlyginimų skirtumai, vaiku prieziura (2,5m bachuriukas), gyvenimo kokybe ir t.t.
Aciu

galiu deti riebu pliusa del USA jei turi korta tai mauk mes pragyvenom su zmona ten 6 men bet nelegaliai o po to tiesiai i UK nes man pasiule kontrakta. tai va musu seimos nuomone visais atvejais USA yra geriau ten greiciau sukasi gyvenimas ir ka padarai per metus USA to nepadarai cia UK per 3 metus jei esi letapedis mes ir butume move 5 metus atgal i USA jei korta bet va 7 metai cia ir jau ne tas amzius kur judeti tuo labiau jau vaikai isitvirtino cia o tavo maziukas taip kad jam ismokti anglu kalba ten kaip du pirstus a..... pavejui :)
As neliudnas-As blaivas....

2008 11 03 15:20

Agnieshka rašė:
O idomu sunku butu i Kanada emigruoti? Kaip ten su darbo vizom...

Kanada ir mane vilioja :) Tik kad maniskis sake jau daugiau nebenori emigruot. Bet siaip kiek girdejus Kanadoj pragyvenimas lengvesnis.

anglija

2008 11 16 14:04

ash manau anglijoj geriau nei JAV :) viena priezastis, anglijoj saugiau gyvent nei amerikoj, ir man atrodo cia lengviau darba gauti nei amerikoj :)

Re: USA vs UK (kur geriau emigruoti?)

2018 04 03 07:24

Sveiki! Suprantama jog visi turi savo nuomonę dėl emigracijos. Nežinau kaip kiti, bet aš esu už USA. Mano nuomone ten ir algą gali žymiai geresnę gauti, o ir perspektyvos daug didesnės. Žinoma, žiūrint koks darbas bus. USA dažnai valandinis atlyginimas yra labai mažas. Gali siekti vos 2 dolerius, tačiau galima gauti labai daug arbatpinigių. Na, čia žinoma kalbu apie tokius darbus, kaip barmenų, padavėjų ir panašiai. Nes ir šiaip, kažin ar tik nuvykus galima tikėtis labai jau gero darbo. Na nors ir UK nėra taip jau blogai! ;)
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis