Forumas • Temos rodymas - Noriu išvažiuoti į UK, reikia palaukti, bet nenoriu.
Puslapis 34   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2011 08 10 17:26

Hm.. Na, "rūžavų" akinių tikrai neturiu ir žinau, jog ten nuvažiavęs nebus taip, kad viskas bus paprasta, lengva, kaip sviestu patepta.
Aišku lietuviai neprapuola, tokie jau mes :D
Na, kolkas dar nieko nežiūrėjau, neieškojau, neklausiau nieko. Ten yra artimi šeimos draugai, kurie sakė priims, padės viską susirasti, susitvarkyti ir pnš. Na, tas požiūris "toliau nesimokysiu" dėl to, kad man užkniso visa ta rutina, tas nieko neveikimas. Išvažiuočiau, gaučiau darbą, įsigyvenčiau ir viskas, nesukčiau sau galvos. Į kolegiją neįstosiu, tėvai sakė neišgalės mokėti už mokslą joje, į profkę - gėda. Taigi, geriau jau išeiti dabar, kažkaip manau, nors norėtųsi baigti tie dar 2 meteliai, bet nebegaliu toliau čia toj Lietuvoj sėdėt.

2011 08 10 18:00

realmartynas rašė:Hm.. Na, "rūžavų" akinių tikrai neturiu ir žinau, jog ten nuvažiavęs nebus taip, kad viskas bus paprasta, lengva, kaip sviestu patepta.
Aišku lietuviai neprapuola, tokie jau mes :D
Na, kolkas dar nieko nežiūrėjau, neieškojau, neklausiau nieko. Ten yra artimi šeimos draugai, kurie sakė priims, padės viską susirasti, susitvarkyti ir pnš. Na, tas požiūris "toliau nesimokysiu" dėl to, kad man užkniso visa ta rutina, tas nieko neveikimas. Išvažiuočiau, gaučiau darbą, įsigyvenčiau ir viskas, nesukčiau sau galvos. Į kolegiją neįstosiu, tėvai sakė neišgalės mokėti už mokslą joje, į profkę - gėda. Taigi, geriau jau išeiti dabar, kažkaip manau, nors norėtųsi baigti tie dar 2 meteliai, bet nebegaliu toliau čia toj Lietuvoj sėdėt.

siulau draugiskai jau sedint LT pradet dometis... nes ne viskas taip rozem klota, kaip sedint LT atrodo.... bet nera ir taip blogai kaip buna kad kiti piesia... Pasidomek tom vietovem kur zadi but... darbu paklausa / pasiula... ir tt...

2011 08 11 06:10

Blin, į "profkę" eit mokintis (= įgyt specialybę) gėda, o pakuot sumuštinius ir gaut minimumą - negėda? O kai savo vaikams reikės pasakyti, kad negali paremti jų studijų, nebus gėda?

2011 08 11 08:00

Alois rašė:Blin, į "profkę" eit mokintis (= įgyt specialybę) gėda, o pakuot sumuštinius ir gaut minimumą - negėda? O kai savo vaikams reikės pasakyti, kad negali paremti jų studijų, nebus gėda?

as irgi nelabai suprantu kaip vaikis zada cia gyventi, jei skirsto geda / negeda...

Man taip sviecias kad BLOGAI mokintis geda... o ne i profke eiti...

2011 08 11 19:09

jei gali kažką daryti tai ir daryk, svarbiausia nestovėti vietoje, vieni studijuoja po n diplomų, kiti kuria savo verslus, dar kiti važiuoja į afrikas vaikų gelbėti, dar kiti kuria šeimas ir laimingi augina vaikus, esmė nestovėti vietoje ir kažką daryti

2011 08 11 20:57

Ačiū už patarimą, prieš išvažiuojant reikės būtinai pasidomėti, galbūt net duoti darbo mane pasitinkantiems žmonės pavaikščioti po gamyklas, sandėlius. Ne, jokio gėda/negėda nėra, taip tik šovė į galvą toks pasakymas tai ir pasakiau, bet iš dalies - truputį, nes jeigu mokaisi profkėje, tai reiškia mokeisi BLOGAI ( ir dabar dar tai darai ), taigi, galai sueina. :) interim teisingai sako, svarbu gyvenime judėti, monotonija ir rutina niekad nebuvo ir nėra gyvenimo motyvas. Aišku, savo lygio darbe nesitikiu didelių permainų, tačiau tą rutiną įvairinti galima už darbovietės ribų. Pagrinde aš ir noriu išvažiuoti atrasti savęs, nes Lietuvoj nematau VISIŠKAI jokių galimybių. ;/ Čia minėjot, ar nebus gėda sakyti, jog pakuoju maistą už minimumą. Jeigu aš iš to sugebėsiu užsidirbti, tai tikrai nebus gėda. O vaikams sakyti, kad pakavau maistą būtų gėda, jeigu tai visą gyvenimą daryčiau, tačiau, viskas turi pradžią, galbūt tai būtų mano gero gyvenimo pradžia, ir šią istoriją vaikams pasakosiu sedėdamas naujausių metų Cadillac'e, bevažiuojant į savo privatų namą prabangiame rajone.. Ką gali žinoti. Galbūt pakuosi maistą pradžioje, susirasi draugų, kurie pasiūlys kur nors kitur, kažką kito pabandyti, pakeisi vietą, pasikeis tavo galimybės.. Žmogus kaip valtis jūroje, į kurią salą nublokš - prie jos gyvenimo ir prisitaikysi. Pažįstu žmonių kurie taippat metė mokyklas ir išvažiavo ir ką, dabar puikiai uždirba, gerai gyvena ir niekuo nesiskundžia. Baigė mokslus tik tada, kai turėjo pasidarę savo karjerą. Ką gali žinoti.. :] Jeigu nepasiseks, bus gera pamoka, skaudi, tačiau gera pamoka. Kaip sakant, geriau vieną kartą pačiam pamatyti, nei 100 kartų išgirsti ;)

2011 08 11 21:19

na duok die, as tau to ir linkiu, kad svajones apie nauja kadilaka ir prabangu nama issipildytu... Tik tu vieno nepasakei; ar tu tuomet busi laimingas? :)

siaip esme ne tai ka dirbi o tai ar esi laimingas. VIeni laimingi maista pakuodami visa gyvenima, kiti turedami prabanga. Kas kam :)

2011 08 11 21:45

A&J rašė:na duok die, as tau to ir linkiu, kad svajones apie nauja kadilaka ir prabangu nama issipildytu... Tik tu vieno nepasakei; ar tu tuomet busi laimingas? :)

siaip esme ne tai ka dirbi o tai ar esi laimingas. VIeni laimingi maista pakuodami visa gyvenima, kiti turedami prabanga. Kas kam :)

Ačiū ačiū, lai duoda jis man tai. :)
O ar būsiu laimingas, tai būtinai tau pranešiu, kai tai pasieksiu. :D
O šeip tai, manau, jog tikrai nesiskųsčiau.

2011 08 11 22:02

realmartynas rašė:[quoteba="A&J"]na duok die, as tau to ir linkiu, kad svajones apie nauja kadilaka ir prabangu nama issipildytu... Tik tu vieno nepasakei; ar tu tuomet busi laimingas? :)

Ačiū ačiū, lai duoda jis man tai. :)
O ar būsiu laimingas, tai būtinai tau pranešiu, kai tai pasieksiu. :D
O šeip tai, manau, jog tikrai nesiskųsčiau.[/quoteba]
cha cha cha... man pranesinet tikrai nereikia...:)negi tu manai kad cia sedi tik tie kurie ir svajoja grazaus namo turtingame rajone? :D Bet juk tai puikybe...ir tiek. tame laimes nera nei kruopelytes...
Nors... kai zmogus tai mato tik per TV, manau kad isties tai fun.
Beto kiekvienas mes skirtingi, skirtingais norasi ir troskimais... Vieni siekia laimes... kiti turtu... cia kaip kam
BEt nesigilinant i visa tai as nuosirdiziai linkiu kad tau pasisektu! :)

2011 08 12 07:32

Nenukrypkime nuo temos, tačiau jokios puikybės čia nėra. :) Puikybė būtų, jeigu turėdamas gerą namą, mašiną tu visuomet tai pabrėžtum kitiems, rodytum ką gali ir pnš. O jeigu aš turiu pinigų, tai kodėl man negyventi gražiame, prabangiame name? :]
Puslapis 34   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas