Forumas • Temos rodymas - Seno zmogaus atsivezimas gyventi i UK
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2012 10 31 20:10

Sveiki,ziuriu truputi primirsta tema :) Noreciau paplepeti panasiu klausimu,gal patartumete:) Esme tokia,kad gyvename visa seima(3asmenu) uk..Kol kas aisku,patiems dar reikia gerai isitvirtinti,,bet..galvoju ir apie tevus,kurie dabar yra 63m tevas ir 54m.mama..Jie abu like vieni lietuvoje,nes mes su broliu su seimomis gyvename uk ir nezadame gristi i lt..Mano planuose po kokiu 6m.atsivesti tevus i uk gyventi..Mama stiprios sveikatos,su ja bedu nera ir nebus,bet mano tevui blogai su nerviukais,labai retai bet jau pasireiskia alshaimerio liga..Pries puse metu palaidojau seneli,tevo teva,kuris mire 10metu sirges alshaimerio liga..Bijau kad mano tevukas visai nenusivaziuotu likes lt...Dar kokie 7-8metai ir manau jam reikes rimtesnes prieziuros del sios ligos :/ Noreciau ji atsivesti,kad jis man butu "po ranka" ,kad galeciau su juo gyventi,priziureti,nes bijau kad viena diena lietuvoje,isejes i lauka nebesugris,nes atmintis paves ji :( Del pensijos jau supratau,kad jis gyvendamas Uk gautu uztarnauta pencija is llietuvos kaip suprantu..O kaip del socialinio draudimo?jnes jam atvaziavus reiks iskart priregistruoti i poliklinika.Kaip del sito dalyko,jei ten reiks proof adreso(jis gyvens su manimi),ar nebus problemu?Ar jis bus soc.draustas jei niekada negyveno Uk ir neturi NIN? Ar jis tokiu atveju gali pretenduoti i toki dalyka kaip housing benefit(jei gyventu atskirai)?Dar vienas dalyjas kaip su care house?pas mus mieste yra alshaimerio liga sergantiems asmenims prieziuros namai,labai auksto lygio..Ar butu galima tevuko sveikatai pablogejus nuvesti ji i tuos care namus vien del medicininines prieziuros..Dekui,jei kas atsakysite ir mano klausimukus..Tiesiog noriu buti rami,kad mano tevai ypac tevas bus soc.saugus atvykes i uk..Nes alhaimerio liga yra bjauri :( Lietuvoje zmones neturi pagalbos

seno zmogaus atsivezimas i UK

2014 08 20 06:27

Sveiki, o ka jus manote apie savo tevu,seneliu patiketini/globotoja/padejeja Lietuvoje, kuris karta ar keleta kartu per savaite atvaziuotu ir padetu visuose buitiniuose ir ne buitiniuose reikaluose, bendravimas, nuvezimas ten kur pageidauja ir pan.Tiesiog buti tuo zmogumi kuriuo galima pasitiketi, prasyti pagalbos bet kuriuo atveju, metu. Tuo paciu palaikyti rysi su artimaisiais, teikiant visa realia informacija/situcija apie senolius.

Re: Seno zmogaus atsivezimas gyventi i UK

2015 09 13 14:08

Gal galite patarti konkreciai kur pirmiausia turetume kreiptis del pensijos priedo ir kitu reikiamu dokumentu atvykus cia gyventi teveliam pensininkam ir kokiu doc.reikia is lt ir dar ar reikia NI ar ji isduoda pensininkui kaip viskas vyksta nes visi raso va suditvarkem o nuo ko pradet neraso aciu isanksto kas nepatinges surasykit
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis