Forumas • Temos rodymas - Kas gyvenate Birminghame?
Apie viską ir apie nieką :)

Kas gyvenate Birminghame?

2011 12 03 20:04

Sveiki! Gal būt kas nors gyvenate Brminghame?

Sekmadienį, Gruodžio 11d., apie 19.20val. atvyksiu į Birminghamo oro uosta. Iš ten turiu nuvykti į Alcasterio miestelį, esantį už apytikriai 30 km. Problema ta, kad viešasis transportas nebevažiuoja tokiu laiku. Bandžiau ieškoti taksi, bet palyginus tai, kokios taksi paslaugų kainos Londone, man tai atsieitų apie 60 svarų- brangiau nei mano lėktuvo bilietas. :(

Gal būt kas nors turite minčių/ pasiūlymų kaip iki ten nusigauti?

Atsilyginčiau, jei kas nors padėtumėte man ir mane pavežtumėte.

2011 12 03 23:06

Wellcome to UK :D taxi kaina proporcingai mazeja turimu tasiu skaiciaus atzvilgiu :lol:
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2011 12 04 12:35

Nu nu, nejuokink:) Turbūt tu net nenutuoki kiek vienas žmogus sumokėtu už keturias tašes lektuve, kurių bendras svoris 80 KG? Už tokią sumą, taxi nuveštų iš Birmengiamo į Liverpulį :)
[i:90baa8f454]No pain, no gain.[/i:90baa8f454]

2011 12 04 13:07

Teranova, nesupratai :lol:

Mintis tokia - kuo daugiau tasiu ir kuo jos sunkesnes, tuo taxi kaina atrodo nereiksmingesne :)
As asmeniskai vykdama i UK turejau viena klaikiai sunkia tase (nelabai net nuo grindu ejo ja pakelt), tai man buvo taip: uz mikriuka iki Londono £55, uz taxi iki vietos £60. Tik va tie £60 taxui atrode oi kaip mazai :D Galejau ir £100 sumoket, kad tik nereiktu tos tases tist.