Forumas • Temos rodymas - Paskolos ir namų pirkimai
Puslapis 14   1, 2, 3, 4    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Paskolos ir namų pirkimai

2006 10 10 12:32

Labai domiuosi nekilno turto pirkimu, gal kas galite pasidalinti informacija sia tema ? Domiuosi per kokia kompanija emete paskola( morg.)ar patenkinti ar siulytumete kitiems naudotis ju paslaugomis, ir i kusiuos kompanijas net neverta kreiptis. Is anksta dekoju.

2006 10 10 12:34

Priklauso nuo tavo pajamu. Jei turi grazias iplaukas, tai geriau jau eiti tvarkytis per normalias angliskas kompanijas, o lietuviskos kompanijukes, man regis, vis ka nors prikeverzoja. Kazkaip nekelia man jos didelio pasitikejimo...

2006 10 10 19:06

Siaip, visu pirma reiketu pasiziureti ar kompanija turi teise pati tvarkyti paskolas bustui ar tik tarpninkauja. Didzioji dalis lietuviu kompaniju yra tik tarpininkai ir nusizengia istatymams, nes tarpininkauti ir juo labiau reklamuoti tuos tarpininkavimus yra draudziama. Aisku, lietuvaiciai to nepaiso :)

2006 10 14 09:17

man tai tiek visi mortgage'ai yra tamsus miskas. Milijonai ten visokiu pasirinkimu ir pan. Siaip, n11 minejo, kad lietuviai tik tarpininkauja. Bet butent per lietuviu firmas galima gauti ganetinai patikimos informacijos.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 10 16 12:42

As tai abejoju ar ta info patikima... Man, kaip sakiau, jos pasitikejimo nekelia... Jau geriau internete paciam paskaityneti.

Re: Paskolos ir namu pirkimai

2006 11 19 21:18

Siulyciau tavrkytis per anglu brokerius kurie neima papildomo mokescio uz savo paslaugas nes bankas jam sumoka uz pateikta klienta
As neliudnas-As blaivas....

2006 12 09 20:27

Vetra rašė:Labai domiuosi nekilno turto pirkimu, gal kas galite pasidalinti informacija sia tema ? Domiuosi per kokia kompanija emete paskola( morg.)ar patenkinti ar siulytumete kitiems naudotis ju paslaugomis, ir i kusiuos kompanijas net neverta kreiptis. Is anksta dekoju.
ei planuoji rimtai pirkti nama tai pradzioje patarciau pradeti dometis kokio dydzio tau suteikia paskola, galima gauti ir 100% be jokio depozito paskola, mes kaip tik siuo metu perkame nama ir gavom 100% paskola

2006 12 10 06:52

Saulius rašė: jei planuoji rimtai pirkti nama tai pradzioje patarciau pradeti dometis kokio dydzio tau suteikia paskola, galima gauti ir 100% be jokio depozito paskola, mes kaip tik siuo metu perkame nama ir gavom 100% paskola

su dar viena gyvenimo pergale,Sauliau.sakyki gi,ka reikia daryt,kad taip gerai pasisektu?gerai apmokama darba turet?ar nedidelio buto noret?

2006 12 10 15:03

icibici rašė:[quoteed="Saulius"] jei planuoji rimtai pirkti nama tai pradzioje patarciau pradeti dometis kokio dydzio tau suteikia paskola, galima gauti ir 100% be jokio depozito paskola, mes kaip tik siuo metu perkame nama ir gavom 100% paskola

su dar viena gyvenimo pergale,Sauliau.sakyki gi,ka reikia daryt,kad taip gerai pasisektu?gerai apmokama darba turet?ar nedidelio buto noret?[/quoteed] kiek supratau pirma reikia kad tavo banko saskaita istorija butu gera t.y. gale menesio visada truktu pinigu :) :) na kad liktu apie svara :) pastebejau jei pastoviai yra iplaukos pragyventa maziausiai apie 3 ar 4 metus ir neprisirinkti daug prekiu i kredita na aisku ir atlyginimo dydis, bankai vieni ziuri 3+1 kiti 4+1 o per gera brokeri gali gauti 5+1,kai pradesi lankyti bankus tiesiogei tau siulis 3+1

2006 12 12 13:54

bankai vieni ziuri 3+1 kiti 4+1 o per gera brokeri gali gauti 5+1,kai pradesi lankyti bankus tiesiogei tau siulis 3+1

ka reiskia tie grazus skaiciukai su pliusiukais?
Puslapis 14   1, 2, 3, 4    Kitas