Forumas • Temos rodymas - Kiek per savaitę išleidžiate maistui?
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Kiek per savaitę išleidžiate maistui?

2012 01 23 21:22

:)

Re: Kiek per savaitę išleidžiate maistui?

2012 01 23 22:07

33933 rašė::)

tai tavo sypsena reiskia ka? kad nieko neisleidi? :lol:

2012 01 24 08:03

3 asmenys (2 suauge ir vienas beveik 2 metu), apie 100-150 per savaite (cia iskaitant visokiu skalbimo miltelius, sauskelnes, valymo bei higienos priemones). Pries ne pilnus 5 metus manau £50 uztekdavo i savaite. Plius 1-2 kartai baruose, jauciu vidurkis islaidu £50.

2012 01 24 11:33

kaimietis rašė:3 asmenys (2 suauge ir vienas beveik 2 metu), apie 100-150 per savaite (cia iskaitant visokiu skalbimo miltelius, sauskelnes, valymo bei higienos priemones). Pries ne pilnus 5 metus manau £50 uztekdavo i savaite. Plius 1-2 kartai baruose, jauciu vidurkis islaidu £50.

pas mus panasiai kaip pas kaimieti... 2 suauge, vienas paauglys ir vienas beibis ... sumos panasios su viskuom... pampersais, priemonem ir t.t..

Re: Kiek per savaitę išleidžiate maistui?

2012 01 24 20:00

33933 rašė::)

daug :roll:
As neliudnas-As blaivas....

2012 01 29 20:06

Aš išleidžiu vienas apie 45-50 svarų savaitei. Aišku jei nueini į kokį pub'ą pavalgyt ir alaus atsigert, tai dar kokį 15 svarų primest. Tai kažkur balansuoju nuo 45 iki 65.

2012 01 29 23:46

Student rašė:Aš išleidžiu vienas apie 45-50 svarų savaitei. Aišku jei nueini į kokį pub'ą pavalgyt ir alaus atsigert, tai dar kokį 15 svarų primest. Tai kažkur balansuoju nuo 45 iki 65.

matau kad badauji pats :) kazkam taupai, negerai taupyti m,aisto saskaita, po to sutaupytus pinigelius vitaminams isleisi :roll:
As neliudnas-As blaivas....

2012 02 12 17:58

Kiek turėčiau išleisti, kad nebadaut, Sauliau? :)

2012 02 14 10:11

Student rašė:Aš išleidžiu vienas apie 45-50 svarų savaitei. Aišku jei nueini į kokį pub'ą pavalgyt ir alaus atsigert, tai dar kokį 15 svarų primest. Tai kažkur balansuoju nuo 45 iki 65.

Man tai Studento surasytos islaidos nepasirode nesveikai mazos, na, kad badautu jis:) Kai tik atvykom i UK su vaikinu DVIESE tiek isleisdavom per savaite:) Aisku, tai buvo jau senokai, nuo tada kainos tikrai gerokai paaugo, bet vis gi ne dvigubai... Ir nebadavom tik tiek isleisdami. Siaip Londone isvis laaaabai pigiai pragyvent galima. Tiek isleisdami valgydavom geriau, negu Lietuvoje pries isvaziuojant (nors Lietuvoje draugas pagal lietuviskus to laiko standartus ganetinai normaliai uzdirbo). Nes UK parduotuvese nuolaidos nuolat buna, net patys pigiausi produktai visai normalios kokybes (na, bent dazniausia. Ne taip, kaip Lietuvoje "optima linija" :lol: ). Plius dar stengdavomes eit i parduotuve vakare, kai produktus, kuriu galiojimas baigiasi ta diena, po keliasdesimt piskiu paleidzia... Vaisius pirkdavom turgeliuose irgi pries uzdaryma, kai juos atiduoda beveik veltui, nes iki rytojaus vis tiek suges. Iki to laiko as tieeeeeeek vaisiu gyvenime nebuvau valgius :)

Mane Studento pasakojime neramina kitas dalykas - pavojingai mazos pinigu sumos isleidziamos alui! :lol: Nes is 15 svaru pube po pavalgymo lieka pinigu maximum 3 bokalams (cia jeigu pubas nebrangus ir pavyko pigiai pavalgyt). Tai ka cia reiskia studentui 3 bokalai per savaite?! Susiimk! :lol:

2012 02 15 18:56

Zuzia, o dėl pub'o žinai kaip yra... Nueinu kartą ar porą į savaitę išgerti po bokalą alaus. Bet būna tokių dienų, kad atsigeriu ir po 15 :D O kitą rytą atsikėlus pagalvojau galėjau nepabusti, nes piniginė būna paplonėjus keliais šimtais svarų. :D

O šiaip maisto sąskaia nereikia taupyt. Geriau daugiau varkių prasukti. :twisted:
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas