Forumas • Temos rodymas - Kaip parduoti savo kūrybos darbus Anglijoje?
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Kaip parduoti savo kūrybos darbus Anglijoje?

2012 03 23 17:46

Kuriu įvairius kaklo papuošalus, aksesuarus. Minimalistinis modernus stilius. Ruošiu naują kolekciją su mineralų poveikiu (agatas, ametistas,jaspis, korneolis,citrinas, avantiurinas, marmuras ir t.t).
Lietuvos rinka yra labai maža, reiktų man kažkaip įsiterpti pabandyt Anglijoje.
Nuo ko ir kaip galima pradėti? Gal kokių internetinių galerijų nemokamų žinote?. Labai būsiu dėkinga už informaciją :)

Kol kas mano pradiniai darbai čia:
http://profonda.wordpress.com/decorations
arba el.p. zit29ster@gmail.com

Re: Kaip parduoti savo kūrybos darbus Anglijoje?

2012 03 23 18:04

Zita rašė:Kuriu įvairius kaklo papuošalus, aksesuarus. Minimalistinis modernus stilius. Ruošiu naują kolekciją su mineralų poveikiu (agatas, ametistas,jaspis, korneolis,citrinas, avantiurinas, marmuras ir t.t).
Lietuvos rinka yra labai maža, reiktų man kažkaip įsiterpti pabandyt Anglijoje.
Nuo ko ir kaip galima pradėti? Gal kokių internetinių galerijų nemokamų žinote?. Labai būsiu dėkinga už informaciją :)

Kol kas mano pradiniai darbai čia:
http://profonda.wordpress.com/decorations
arba el.p. zit29ster@gmail.com

vienas budas tai pabandyti per eBay parduoti, idejus tavo gaminio nuotraukas, bet proiblema tame , jei esi lietuvoje tai mazai kas pirks reik tau susirasti kas galetu tavo dirbinius platinti cia per eBay, per ten suzinosi visa rinka ar tavo dirbiniai bus paklausus ar ne , kitais visais atvejais tau bus daugiau islaidu
As neliudnas-As blaivas....

2012 03 23 18:19

eBay reikia kreditines korteles? jei taip- tada man nepavyks :cry:
esu varganas zmogus, neturiu pastoviu pajamu, bandau uzsidirbt duonai. Tu el.galeriju yra, bet visur reikia kreditines korteles. echhh..kaip biednas-taip durnas... :?

2012 03 23 18:31

Zita rašė:eBay reikia kreditines korteles? jei taip- tada man nepavyks :cry:
esu varganas zmogus, neturiu pastoviu pajamu, bandau uzsidirbt duonai. Tu el.galeriju yra, bet visur reikia kreditines korteles. echhh..kaip biednas-taip durnas... :?

ne ten nereikia kreditines korteles reik paprastos angliskos banko saskaitos prie kurios pririsami visi mokejimai per Pay Pal , as turiu prie savo banko ir zmona turi ir neivienas nenaudojam kreditines korteles

2012 03 23 18:49

na kad jus turit tai gerai, bet man dar reikia zinot kaip tai veikia-koks veikimo principas.. :roll:
per mazai ziniu turiu apie tai :?

2012 03 23 18:57

Zita rašė:na kad jus turit tai gerai, bet man dar reikia zinot kaip tai veikia-koks veikimo principas.. :roll:
per mazai ziniu turiu apie tai :?

o pati kur gyveni? lietuvoje ar anglijoje?

2012 03 23 20:19

as Lietuvoje

2012 03 23 22:09

Zita rašė:as Lietuvoje

tada jo bus sunkiau nes mazai kas is cia esanciu nores pirkti is lietuvos, jie daugiau iprate pirkti is UK adresu

2012 10 25 12:57

o jai apsigyveni anglijoje? imanoma kaska parduoti? greitu metu vykstu i uk ir kol darbuko ieskosiu galeciau pardavinet kaska savo kurybos tai papuoslai ir dekupuotos dezutes :)

2012 10 25 14:14

Irmavalant rašė:o jai apsigyveni anglijoje? imanoma kaska parduoti? greitu metu vykstu i uk ir kol darbuko ieskosiu galeciau pardavinet kaska savo kurybos tai papuoslai ir dekupuotos dezutes :)

pavartyk eBay , angliska puslapi ir pamatysi ar yra panasiu kuriniu kaip tavo ir matysi ka gali uz kiek parduoti, kitas variantas bandyk priduoti i parduotuves speciales :)
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas