Forumas • Temos rodymas - Radijas, čatas ir atnaujintas skelbimų skyrius
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Radijas, čatas ir atnaujintas skelbimų skyrius

2012 05 22 07:44

Sveiki, forumiečiai. Vakar atnaujinome Anglija.lt - paleidome radijo grotuvą, per kurį galima klausytis lietuviškų radijo stočių; sukūrėme pokalbių kambarį, kuriame galima gyvai čatinti; patobulinome skelbimų skyrių - nuo šiol skelbimus bus žymiai patogiau įdėti ir valdyti.

Tikimės, kad visos naujovės jums patiks :) Jei turite klausimų ar pastabų, būtinai čia parašykite.

Ačiū,
Remigijus

2012 05 22 09:18

Tiesa, visi šio forumo naudotojai gali jungtis prie atnaujinto Anglija.lt savo forumo vardu ir slaptažodžiu :) Naujos paskyros kurtis nereikia.

2012 05 23 15:41

Sveiki,

Turiu maza "pastebejima". Prisijungus prie forumo nuveda i "mano aplinka". Ar neturetu nuvesti tiesiai i foruma?

2012 05 25 21:37

mazas pastebejimas:
po pertvarkymo nebeina prisijungti su savo vartotoju... teko nauja susikurti... :D
P.S. e-mail jau nebegalioja tas, kuriuo buvo sukurtas...:(

2012 05 28 09:21

A&J, na keistai tau cia gavosi. as tai irgi neprisimenu passwordo to mailo, kuriuo mano accountas Ziuzia registruotas, bet viska automatiskai padare - ta prasme, tiesiog viena diena cia uzejau, kaip iprasta forume suvedziau savo varda ir prisijungimo prie forumo passworda - ir jau galejau viskuo naudotis (catu ir t.t.) Ta prasme, tikrai neprireike net ieit i ta maila, kuriuo accountas registruotas...

2012 05 28 18:14

as ir neprisismenu pasvordo, bet paspaudus remember, tai automatiskai logina. Nezinau, kas butu jei reiktu pasvorda vest, turbut irgi negaleciau.
Bet nepatiko, man , kad noredama atkomentuot komentara diskusijose, turejau keliaut per kelis puslapius kol pasiekiau ka norejau daryt

2012 05 29 08:07

icibici rašė:
Bet nepatiko, man , kad noredama atkomentuot komentara diskusijose, turejau keliaut per kelis puslapius kol pasiekiau ka norejau daryt

:shock:
Atsiprašau, nelabai supratau, ką konkrečiai turite omenyj. Gal galima truputį plačiau, kur ir per kokius puslapius teko keliaut? :) Ir dabar kiekvieną kartą, kai rašote forume, Jums taip atsitinka?
Šiaip pačiame forume jokių pakeitimų nedarėme....

2012 05 30 07:35

Admin rašė:[quote89="icibici"]

:shock:
Atsiprašau, nelabai supratau, ką konkrečiai turite omenyj. Gal galima truputį plačiau, kur ir per kokius puslapius teko keliaut? :) Ir dabar kiekvieną kartą, kai rašote forume, Jums taip atsitinka?
Šiaip pačiame forume jokių pakeitimų nedarėme....[/quote89]
na va. Noreda atkomentuot sita, turejau prisilogin, tada dar karta prisilogin, tada iejau i mano aplinka ir buvo parasyta sukurti nauja skelbima, ir nieko panasaus apie diskusijas. Tada per kairi kampa nuejau i diskusijas, i plepalus ir va tik tada galejau parasyt sita komentara.
Anksciau uztekdavo paspausti cituoti, prisilogini ir rasai.
Beje pora parasytu komentaru, taip ir nepasirode, ten apie Dirty Dick, bet jau dabar tingiu ka is naujo ir rasyt

2012 05 30 07:49

Vaje, pacio svarbiausio icibici komentaro apie dirty dick neidejo!!!

O jei rimtai, tai kam ta registracija prie straipsniu padaret? Nemanot, kad cia fail? Anksciau aisku troliu buvo prisiveise, bet dabar visiksai niekas nekomentuoja -> lankytoju mazeja -> mazes ir reklamos, jei tikra apsilankymu statistika rodysit uzsakovams -> maziau babkiu.

2012 05 31 07:37

kaimietis rašė:Vaje, pacio svarbiausio icibici komentaro apie dirty dick neidejo!!!

Sorry, kad toks nusivyles :lol:
Puslapis 12   1, 2    Kitas