Forumas • Temos rodymas - jaunimas ir narkotikai
Apie viską ir apie nieką :)

jaunimas ir narkotikai

2014 08 17 23:34

Labas visiems forumo lankytojams. Manau,kad turiu beda su savo dukra,ji jau pilnamete. Man kila itarimas,kad ji gali but,kad naudoja kazka is narkotiniu medzegu. Jos elgesys labai pasikeite,tapo irzli,pastoviai kazkuom nepatenkinta,jeigu ko paklausiu atsakymas buna grubus,net su piktumu balse,namuose visiskai nieko nepadeda,jos kambarys uzverstas visokiais daiktais ir drabuziais.Anksciau budavo daznai paplepedavom abi tikrai kaip drauges o dabar jeigu ir pradedam plepet kokia nors tema ji greit kazkodel susierzina del kokio nors mano zodzio. Dar didziausia itarima man kele kaip pamatau jos akiu vyzdziai buna isiplete ir juodi net per visa aki,man net baisu buna paziuret jai i akis ir tai jau ne 10 kartas. Dar keisciausia,kad kaip tik naktis,taip ji lekia per duris tipo pas drauge o grysta paryciais velgi su tokiom pat akim juodom. Jeigu buna,kad neina nakti kur pas drauge,tada vistiek vakare apie 23val sugalvoja isvesti suni ar pas babajus i parduotuve kol dar dirba,nusipirkt tipo atsigert,nors saldytuve yra visokiu gerymu.Prasau jusu,gal kas gali man padeti suprast ar cia pagrystai itarineju dukra ar man tik viskas ne taip atrodo,ne taip suprantu dabartini jaunima? Aciu visiems kas atsilieps.

2014 08 25 05:18

Isiplete akiu vyzdziai gali reiksti, kad dukrele pamego amfetamina. Kaip pasikeite jos valgymo ir miego iprociai?. Patarciau, kai jos nebus namie pasniukstineti jos kambaryje, nors negrazu, bet jei ji vartoja ka nors, pati nelabai prisipazins... Nors aisku, jos vakariniai pasivaiksciojimai gali reiksti, kad namie ji nieko nelaiko...

2014 09 01 13:14

interim rašė:Isiplete akiu vyzdziai gali reiksti, kad dukrele pamego amfetamina. Kaip pasikeite jos valgymo ir miego iprociai?. Patarciau, kai jos nebus namie pasniukstineti jos kambaryje, nors negrazu, bet jei ji vartoja ka nors, pati nelabai prisipazins... Nors aisku, jos vakariniai pasivaiksciojimai gali reiksti, kad namie ji nieko nelaiko...

Aciu,kad atsiliepet. O kaip tas amfetaminas atrodo? kad zinociau ko ieskau. Man tai visai nemalonu kuistis jos kambaryje,bet as pabandysiu. Ji vakarais iseina tipo pavedzioti suni,kaip ji grysta ar ymanoma kazka uzuosti jeigu ji tikrai ta vartoja ar tas amfetaminas rukomas?

2014 09 03 14:35

100% kazka jusu dukra vartoja ir, panasu, butent kazka cheminio: amfetamina, speed'a, kokaina ar pan.
Kaip ji elgiasi, kai grizta isipletusiais vyzdziais? Ar ji pasidaro tada dar labiau irzli ir nerami, negu iprastai? Ar kordinacija nebuna sutrikus?

Uzuosti, tai tikrai nieko neuzuosite, nes tai milteliai arba tabletes.
Kaip jau rase Interim, kazin, ar ka nors rasite, nes tie pasivaiksciojimai reiskia, kad namuose ji nieko neturi ir nevartoja.
Kita vertus, net keista, kad jeigu ji vartoja siuos dalykus, kad ji kazkur iseina - juk tablete ir namuose gali tyliai praryt... Nelabai tada aisku, kodel reikia butinai is namu eit.

Zodziu, aprasykite kiek imanoma smulkiau, kaip ji elgiasi, kai grizta isipletusiais vyzdziais, gal pagal tai ka nors sugalvosim bendrom jegom.

2014 09 03 20:58

Aciu jums Interim ir Ziuze. Na kada ji grysta is draugu su issipletusiais vyzdziais ji buna labai linksma,daug kalba,bet greit bega i savo kambari matyt ,kad nepastebeciau jos akiu,nors as jas jau pamatau tik jai iejus pro duris. Nepasakyciau,kad puola valgyt kaip alkanas vilkas,nu gryzus is draugu matyt isalksta ir pavalgo. Sakyciau gal daug gere skusciu,matyt troskina. Naktimis ilgai neuzmiega ,galima sakyt iki paryciu nemiega o po to iki 3val dienos miega. Elgesys jos visai pasidare ziaurus,bjaurus. Dingo sypsena visiskai. Anksciau gal pries metus ji buvo mano gera mergaite, po to prasidejo,draugai,baliai,klubai,barai,vienu zodziu alkoholis liejosi kas diena, Pailsi viena diena ir vel girta. Dabar matau,kad visiskai jau nesusisneku,matau kaip ir ji pati jau pyksta ant viso pasaulio o ypac ant manes viska islieja. Nesenai buvo idomus dalykas,mes virtuvej taip sau persimetem keliais zodziais ir ji nuejo i savo kambari po gal pusvalandzio atejo pas mane ir tokia linksma,kad pradejo plepet apie viska,tiesiog nesustabdysi ir vel akys issipletusios.

2014 09 05 12:40

Na taip, panasu, kad atspejome - kazkas cia is tos serijos, kaip amfetaminas, speed'as ir pan. Nes viskas sutampa: ir vyzdziai, ir linksmumas, ir nemiga (cia pagrindinis rodiklis siuo atveju), ir troskulys (nors siaip maziau ar daugiau troskina praktiskai nuo bet kokiu narkotiku), ir suirzimas/piktis po to.
Zodziu, ka ji vartoja (narkotiku rusis) kaip ir aiski. Bet vat ka jums toliau daryti... Pokalbiai nepades, nes tiesiog viska neigs ir bandys viska dar labiau slepti nuo jusu.
Mano patarimas butu (ir tai is tikruju vienintelis dalykas, ka apskritai sugalvoju tokioje situacijoje) - internete ieskokite narkomanu artimiesiems pagalbos grupiu. Ten zmones 100% zinos, kaip jums toliau elgtis ir ka daryti.
Sekmes!

2014 09 07 22:36

svarbiausia, daryti kazka jau dabar, kol priklausomybe dar labiau nesustiprejo.. tie kurie pripratino jusu dukra prie narkotiku, dazniausiai taip daro, kad turetu pastovius klientus, o priklausomi zmones pasibaigus pinigams imasi visokiu nesamoniu: vagystes, prostitucija ir toliau... nenoriu gasdinti.. tiesiog slykstus dalykas tie narkotikai..
ir pastebejau labai daug jaunimo cia uzkimba, tai ant 'zoles', tai amfetamino, tai tiesiog geria nesustodami

2014 09 15 18:48

Labai jums dekoju Interim ir Ziuzia uz patarimus. Taip, butinai ieskosiu narkomanu grupiu ir bandysiu pasitarti. Kaip as niekada negalvojau,kad tai palies mane :( , girdedavau per telika,skaitydavau laikrasciuose apie tai,kaip sparciai jaunimas linksta link narkotiku ir kaip grei tampa narkomanais, bet kad tai palies mano seima???????!!!!!!! niekada negalvojau. Skaudu. Aciu jums dar karta ir kazka bandysiu daryt.

Re: jaunimas ir narkotikai PAGALBOS

2018 02 01 18:32

žolę, tai buvo mano antras kartas. Per pirmą kartą viskas buvo normalei, nes turbūt neįtraukiau normalei, bet šį kartą viskas buvo kitaip. Pamenu ėjom su drauge lauke nusprendėm nueiti atsisėsti ant suoliuko kuris buvo parke. Pamenu iš pradžių buvo linksmą, juokiausi, bet tada kažkas užėjo. Staigiai tokia pamenu atsistojau nuo suoliuko ir sakau man reikia eiti namo, nes galvojau kad viskas netikra, dar ir dabar yra tas jausmas po dviejų dienų. Pamenu galvojau jog mano draugė netikra, galvojau jog aš žaidime - filme. Viskas atrodė netikra. Dabar kai esu pamokoje ar šiaip kalbu su žmonėmis arba kai jie man kažką pasako atrodo kad žodžiai kuriuos jiems sakiau prieš kokias dešimt sekundžių sakyti prieš valandą, nežinau viskas taip iškraipyta ir taip jau tesiasi dvi dienas. Atrodo kad aš sapne, sapnuoju viską. Arba kad aš miriau ir dabar čia yra gyvenimas po mirties (Taip, žinau juokinga) Prašau, kas nors patarkit ką man daryti ir kas man galėjo būti ir kada šis dalykas turėtų baigtis. Ačiū, lauksiu jūsų atsakymų.

Re: jaunimas ir narkotikai PAGALBOS

2018 02 02 13:47

Mona12367 rašė:žolę, tai buvo mano antras kartas. Per pirmą kartą viskas buvo normalei, nes turbūt neįtraukiau normalei, bet šį kartą viskas buvo kitaip. Pamenu ėjom su drauge lauke nusprendėm nueiti atsisėsti ant suoliuko kuris buvo parke. Pamenu iš pradžių buvo linksmą, juokiausi, bet tada kažkas užėjo. Staigiai tokia pamenu atsistojau nuo suoliuko ir sakau man reikia eiti namo, nes galvojau kad viskas netikra, dar ir dabar yra tas jausmas po dviejų dienų. Pamenu galvojau jog mano draugė netikra, galvojau jog aš žaidime - filme. Viskas atrodė netikra. Dabar kai esu pamokoje ar šiaip kalbu su žmonėmis arba kai jie man kažką pasako atrodo kad žodžiai kuriuos jiems sakiau prieš kokias dešimt sekundžių sakyti prieš valandą, nežinau viskas taip iškraipyta ir taip jau tesiasi dvi dienas. Atrodo kad aš sapne, sapnuoju viską. Arba kad aš miriau ir dabar čia yra gyvenimas po mirties (Taip, žinau juokinga) Prašau, kas nors patarkit ką man daryti ir kas man galėjo būti ir kada šis dalykas turėtų baigtis. Ačiū, lauksiu jūsų atsakymų.

Mona, nesiparink, praeis :) Matyt, turejai kazkokiu vidiniu "parkiu", apie kurias gal ir pati negalvojau ir samoningai net nesupratai, kad turi. Nes tokie dalykai po zoles ar grybu vartojimo labai islenda is pasamones. Kitas dalykas, kad ir zoles visokios pasitaiko, buna ir ismirkytos, ir pan. Tai buna stai tokiu sunkesniu poveikiu. Jei nieko labai baisaus (sveikatos prasme) nevyksta, geriau tiesiog pakentek. Pati supranti, Lietuvoj dabar uz tokius dalykus baudziamoji atsakomybe - gali stipriai sau gyvenima susigadinti. Tai tiesiog stenkis negalvoti, kad kazkas labai negerai vyksta, gerk daug skysciu (kad jei kokiame brude buvo mirkyta, kad greiciau tos medziagos is organizmo eitu), buk daugiau gryname ore. Su zmonem bendrauti tokios bukles gal sunkoka, tai ir nebendrauk per jega. Skaityk knygas, filma koki gera pasiziurek. Zodziu, vertink tai, kaip situacija, kai truputi apsinuodijai/apsirgai - ir elkis atitinkamai: ramybe, daug skysciu, grynas oras. Siiap bijau net patarti toki dalyka, bet gali padeti truputelis alkoholio, bet tik TRUPUTELIS! 50-100 gramu kokio likerio saldaus ar pan. turetu padet atsigaut, nes maza doze stipraus alkoholio gerai supurto organizma, kraujagysles prapliecia. Tik jokiu budu nepadaugink, nes gali dar blogiau "uzvilkti". Sekmes!