Forumas • Temos rodymas - Lietuvis lietuviui-šuo
Puslapis 34   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2006 11 03 14:09

As manau, kad ne vien lietuviai tokie. Bet kokia tauta (ar kitokia grupuote) jeigu spaus kas labai stipriai, tai jie ir vienysis labiau. Kai spaudimo nebera, ziu ir pradeda tarpusavy plesytis - pavydeti, apkalbineti. Is per gero gyvenimo, matyt.

2006 11 03 17:59

Tai yra visur. Tik duokite bandra priesa ir lietuviai susivienys... :wink:
IEŠKAU VAIRUOTOJO DARBO (CE, D Kat.)
Dar esu LT, bet nuo 2007 m. "laisvas".

"Šiame pasaulyje nieko nėra tikra, išskyrus mirtį ir mokęsčius."

2006 11 03 18:08

nea nu bet prie ko cia tas vienijimasis ? :D neikirtau... tipo dabar turim visi susivieniti ir prie gyventi kaip prie rusu kad visi visko turetume po lygiai ? nea nu bet jei lietuvis tingintis dirbti skolinas is visu pinigus ir neatidavineja..? tai jei kitas lietuvis jam nepaskolins jau skaitysis lietuvis-lietuviui suo? nesamone ... rejkia gyventi uz save.. uz artima rata... bet ne patriotiskai del visos lietuvos :D

2006 11 03 21:42

Niekas nesako, kad reikia beatodairiskai tenkinti visu igeidzius ir visiems vienodai gyventi. Reikia bent suteikti proga pasiekti ko nors. O duoti pinigu tai jau paskutine is galimybiu.

"Visada atmink, kad esi unikalus, kaip ir visi likusieji."
"Sunku ka nors pasakyti apie balos gyli, kol i ja pats nepatenki."
:roll:

2006 11 04 18:54

visniukas rašė:nea nu bet prie ko cia tas vienijimasis ? :D neikirtau... tipo dabar turim visi susivieniti ir prie gyventi kaip prie rusu kad visi visko turetume po lygiai ? nea nu bet jei lietuvis tingintis dirbti skolinas is visu pinigus ir neatidavineja..? tai jei kitas lietuvis jam nepaskolins jau skaitysis lietuvis-lietuviui suo? nesamone ... rejkia gyventi uz save.. uz artima rata... bet ne patriotiskai del visos lietuvos :D

nesusivienyt, o bent jau vienas uz kita pastovet, vienas kitam padet ir nebijot, kad tau "smeigs peiliu i nugara", kad traukiniuose skaitant angliskus laikrascius ne anglais reiketu apsimetinet, o galetum pasakyt LABAS,KAIP SEKAS,KAIP GYVENI?
ne viskas yra svarais matuojama, kartais uztenka vieno gero zodzio ir zinojimo,cia tu nevienas,cia yra zmoniu kurie is to paties krasto, kaip tu,kurie jaucias t.p.kaip tu

2006 11 04 20:32

Saunuole Jurate. Vat tokio ir panasaus susivienijo reikia, o del kitko veliau ir pakovoti galesite, jei vieningai visi sieksite. :wink:

2006 11 05 21:44

Dažniausiai kai sutinku lietuvį metro, reikia slėpti savo ženkliuką su užrašu "Ryanair Kaunas-London" ;-) Bet suprask aš nenusimenu, ne visiškai ne, aš apsidžiaugiu ir susimastau koks šaunus dalykas yra emigracija. Daugiau marozų čia, mažiau Lietuvoj ;-)

O jūs tik pagalvokit kas gali emigroti? Negi normalus žmogus emigruos? Neee... jei jau emigrantas ta arba kosmopolitas arba marozas.

Kas įdomiausia, kad dauguma emigrantai yra žymiai prastesniame socialiniame sluoksnyje nei buvo Lietuvoje, bet visi kaip vienas pudrina, kad čia jiems gyventi geriau.

Na bet emigrantai irgi žmonės, na beveik žmonės...

Peace ;-)

2006 11 06 12:13

o ka reiskia marozas?

2006 11 06 12:47

marozas>atmarozkas>padugne
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 11 06 12:48

quotec5]O jūs tik pagalvokit kas gali emigroti? Negi normalus žmogus emigruos? Neee... jei jau emigrantas ta arba kosmopolitas arba marozas.

Pas Skristi... jau kelintoje temoje tas pats - viskas aisku kaip 2x2. Bet taip, deja nera.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau
Puslapis 34   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas