Forumas • Temos rodymas - Mitai, kurie griuvo...
Puslapis 45   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2006 11 21 18:30

Saulius rašė:visur reaguoja i antsvori tik cia mazai kas stebisi stambiu kunu o del pigaus maisto patyriau savo kailiu o ypac nuo pigios baltos duonos :))

O aš čia nebent numečiau svorio, tikrai nepriaugau. Mitas tas svorio augimas čia, nors aš taip norėjau... :(

2006 11 21 21:53

as irgi cia numeciau :lol: ,o kai griztu i lietuva tai ir priaugu :cry: tai manau visai cia geras maistas :lol: niu gi gyvenam ne tam kad valgytume ane ? :lol:

2006 11 21 23:38

Skristi... rašė:[quote06="Saulius"]visur reaguoja i antsvori tik cia mazai kas stebisi stambiu kunu o del pigaus maisto patyriau savo kailiu o ypac nuo pigios baltos duonos :))

O aš čia nebent numečiau svorio, tikrai nepriaugau. Mitas tas svorio augimas čia, nors aš taip norėjau... :([/quote06]

Tai aisku, kad nuo gyvenamos vietos svoris nesikeis. O tu pabandyk tokios junk foodo dietos pasilaikyti, kurios laikosi tie apvalus graziuoliai ir grazuoles. Mates filma "Super size me"? Ten realiai parodo kiek svorio galima priaugti valgant vien tik junk fooda.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 11 22 22:09

Oj, valgau aš tą "junk food" valgau kiek telpa. Ir nieko, kūdas kaip dviratis :)
O laidos nemačiau nežiūriu aš TV.

2006 11 22 22:27

Na daug svorio priauga kai mazai juda o ypac nuo baltos pigios duonos taupydami savo islaidas maistui ir dar su alum :D as priaugau net 12 kg per pirmus 6 men po to teko 2 metus po truputi numetineti ir dabar jauciuos daug geriau kai grizau prie savo normalaus svorio :D
As neliudnas-As blaivas....

2006 11 27 10:05

Skristi, ar bus bent karta, kad tu kokioje diskusijoje sutiktumei su kuo nors?

2006 11 27 10:19

Skristi... rašė:Oj, valgau aš tą "junk food" valgau kiek telpa.

Valgyk, valgyk - greiciau numirsi... :lol:

2006 11 27 18:42

Man galutinai baigia sugriuti mitas apie anglu vairuotoju kultura. Kuo toliau, tuo labiau uzkinsa, kai visokios moteriskes ir visokie diedai lenda i sankryzas net normaliai nepasiziureje ar kas vaziuoja pagrindiniu keliu.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 11 28 09:22

myself rašė:Man galutinai baigia sugriuti mitas apie anglu vairuotoju kultura. Kuo toliau, tuo labiau uzkinsa, kai visokios moteriskes ir visokie diedai lenda i sankryzas net normaliai nepasiziureje ar kas vaziuoja pagrindiniu keliu.

Tai cia gal ne del kulturos, o del durnumo... :lol:
As tai labai blogai vairuoju, tai, speju, irgi bele kaip liekciau, vaira isikibus, kad tik pravaziuociau kaip nors... :lol:

2006 11 28 11:35

myself rašė:Man galutinai baigia sugriuti mitas apie anglu vairuotoju kultura.

O kas sake, kad jie kulturingai vazineja??? Siaip dar negyvenau salyje, kul kulturingai vazinetu :lol:
P.S. as - pensinykas :lol:
Puslapis 45   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas