Forumas • Temos rodymas - svorio metimas
Puslapis 226   1, 2, 3, 4, 5 ... 26    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Re: svorio metimas

2008 02 27 18:42

andzela rašė:kaip jus maitinates kad svoris neaugtu,gal kokiu geru dietu zinote,kad butu lengviau ju laikytis?

Na tikrai klausimas, kad neuzmigtum...... Bet iseitis matyt yra! Reikia zaisti su icibici shacmatais ir laikytis mano dietos: ....stiklie vandens tris dienas pries valgi.... :roll:
O siaip viskas yra rimciau nei atrodo. Musu organizmas turi savybe atsideti atsargai po oda ir nieko cia nepadarysi. Dietos yra ir gerai ir blogai, bet viskam dievas yra SAIKAS!!! Sunkiausia nugaleti save ir nustoti kimsti i skrandi kaip i pakura salta ziemos vakara po 6 tos valandos. Visas soris i svecius ateina mums miegant ir net nesapnuojant apie pasekmes. Kalorijos bjaurios, kai tik ju niekur nenaudoji, jos tik ir ziuri kaip nusesti i ramia vieta pilvo ir slaunu srityje, matyt zinodamos, kad seimininkas ryte tikrai tinges begioti ir tuo labiau mankstinti pilvo presa.
Visos dietos su maisto ribojimu sekinancios ir tankiausiai su pasekmemis kokio nors organo veiklai, kai tuo tarpu nuo paties dievo duota dovana daug judeti, tankiausiai pamirstama. Nereikalingas kalorijas reikia deginti (inkvizicinis lauzas netinka, nes pats sudegi su visom kalorijom) fiziniu kruviu, tada normaliai maitinantis ir save ne kazkiek ribojant,pasiekiama puikiausiu rezultatu. Va kaip kovoti su tinginiu (jis virssvorio suteneris),tai jau kitos temos klausimas, nes tinginys jis toks, kad lyg ir savas labai, ir pyktis su juo sunku. :lol:
Kas nori, tas girdi ir shnabzhdesi...

2008 02 27 20:36

mane tai ir nervuoja, bet tai pasinervuoju ir einu sokoladu nervu ramint :lol:

Re: svorio metimas

2008 02 27 21:05

Vox((( rašė: Sunkiausia nugaleti save ir nustoti kimsti i skrandi kaip i pakura salta ziemos vakara po 6 tos valandos. Visas soris i svecius ateina mums miegant ir net nesapnuojant apie pasekmes.
Va kaip kovoti su tinginiu (jis virssvorio suteneris),tai jau kitos temos klausimas, nes tinginys jis toks, kad lyg ir savas labai, ir pyktis su juo sunku. :lol:

o vat visa dieta pakoreguoja iprociai ir gyvenimo ritmas. mano seimynoje pusryciau kaip ir ignoruojami isskyrus kava. sunus mokykloje pack-lunch arba hot lunch, nusakykim pusia velnio. mano partneris, jau ka jam supakuoju, tuom ir per savo lunch ir lepina savo skrandi.bet jei jau taip nutiko, kad nesupakavau, tai koki slamsta sukisa :twisted: a va vakariene visada gaminu! ir ne is paruostu dezuciu, o is mesytes, darzoviu, naturaliai. tik gaila, kad vakariene pagamint gaunasi geriausiu atveju 7 val vakaro, o blogiausiu 9 :roll: nu gi vienakart i diena reikia normaliai pavalgyt :roll: tai va taip tas svoris ir ateina i svecius :roll: sunus solidu pilvuka turi, draugas per pilva nugara kasytis gali ( pavydziu :x ) o mano apimtys kai kur galetu but ir dailesnes :?
beje siandien einant is darbo, vienas zavuolis bande flirtuot :lol: turbut ne todel, kad kai kur apvaliau nei reiketu :lol:

2008 02 27 21:14

O isivaizduokit, kaip as jauciuosi, kai po gimdymo niekaip pilvuko ir uzpakaliuko negaliu atsikratyt :( Apie krutine jau nebekalbu :cry: Dar kad viskas butu proporcingai padideje, bet dabar tik tos dalys, o rankos ir kojos liko plonos. Pries nestuma buvau 8-10 dydzio, o dabar 12. Aisku, tai nera laaaabai didelis skirtumas, bet psichologiskai sunku persiorientuoti. Anksciau valgydavau bile ka, ypac daugo visokiu sokoladu, dabar saldumynu visiskai atsisakiau, sportuoju, o rezultatu jokiu.

2008 02 27 22:07

.[/quote]
man tas pats, atrodo nedidelis skirtumas, bet kai i mylimas kelnes ar sijonas per daug aptemtas, tai nei kiek nedziugina :lol:
tame problema, kad norim greitu rezultatu, bet svoris greiciau uzauga, nei krenta :twisted:
as esu "kaupike" , man svoris beziurint i sokolada auga :lol:
o jei dirbciau kaip Anzela prie pyrageliu, tai beziurint issipusciau :lol: daugiau rezultatu sulaukciua darba pakeitus, nei dietos besilaikydama

2008 02 27 22:24

Taigi, ne kas cia su tuo svoriu...Galvojau as cia viena su tokia beda.
pakeitus darba (dabar sedimas), per 1.5 metu tikrai kokius 10kg priaugau..
Visiska depresija puola; rubai nebetinka i veidrodi ziureti net nesinori..Bandau kalorijas skaiciuoti, valgau daug vaisiu,darzoviu, visiskai atsisakiau mesos - rezultatu jokiu :cry:
Su draugu sutarem pradeti begioti.Savaitgali eisiu sportbaciu pirkti :roll:
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

2008 02 28 08:58

icibici rašė:.

man tas pats, atrodo nedidelis skirtumas, bet kai i mylimas kelnes ar sijonas per daug aptemtas, tai nei kiek nedziugina :lol:
[/quote]

Icibici, pasiskuskim - turiu 6 poras dzinsu, nei i vienus nebeilendu, tai dabar viska reikia nauja pirkt, man dar rankos nekyla, gal dar kaip nors ilysiu :roll:

2008 02 28 09:35

Aris rašė:
kai prisiimi atsakomybę už save, tada ir svoris krenta. O jei manai, kad kalta genetika, belieka tik toliau negailestingai tukti ir vaizduoti genetikos auką...

Tai kaip paaiskinti toki dalyka, kad vienos gali valgyti absoliuciai ka nori ir joms nieko, o kitos suvalgo javaini ir priauga kila svorio.... Nesamone... Naivu tiketi, kad visi zmones sutverti vienodai :)
Mano pazystamos irgi laaaabai storos, bet fainuoles, ir pamatytum kaip jos valgo... As gyvenau pusmeti su jomis.... Tai jos labai mazai valgo ir beveik nenaudoja prieskoniu ir valgo beveik vien sriubas ir koseles visokias.... Viena is ju vazinejo gera pusmeti i darba su dviraciu, ir vistiek NIEKO.... Kokia buvo tokia ir yra.... Tai kaip tu tai paaiskinsi???

2008 02 28 09:36

pas man pilna spinta bliuskuciu ,kelniu sijonu i kuriuos tik galiu paziureti ir seiliuka pavarvinti....ir vis lieka tiketis,kad pavyks numest svory....
Puslapis 226   1, 2, 3, 4, 5 ... 26    Ankstesnis   Kitas