Forumas • Temos rodymas - svorio metimas
Puslapis 2526   1 ... 22, 23, 24, 25, 26    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2012 05 11 07:10

tep tep pat ta kuri stora :lol: tada man tikrai reiktų slėptis su savo lašiniais jei jumi stora :P

2012 05 11 15:13

matrioshka69 rašė:as ir stora :roll: ir noriu cepelinu :roll: ir dantys tuoj isbyres nuo saldumynu ryyjimo, va ir parodau savo angliukams kokios lietuvaites :oops: lietuvoj tai i standartus jau netilpciau :D sese vis uzmeta kad ant dietos sesciau...

Yra internete tokios skaiciuokles, kur suvedus savo ugi, svori, metus apskaiciuoja idealu svori. Tai pagal lietuviska varianta turiu svert 58kg, pagal angliska varianta 64kg :)
Man labiau patinka angliski standartai :)
Galiu pasidziaugt, kad per kovo menesi, na kazkur per 6 savaites, numeciau 6kg :D Ne badaujant, nesilaikant jokiu drastisku dietu, o ribojant saldumynus ir riebalus ( saldumynais tik savaitgaliais lepinaus ) , plius sportas 5 kartus per savaite. Balandis gavosi gan padykes, nes svecias uzsibuvo... tai pasportuot iseidavo koks 1 ar 2 kartai i savaite tik, plius maista sunkiai derinti, kai kazkas pasalinis namei.
Dabar back on track! Na ir ka pasisveriau, nei gramas negrizo! Tik biski jaucias, kad ne tas stangrumas, tai pasistengsiu grizt i sporto rutina. Tikslas dar numest 5 kg, tada manes laukia dovana!!! :lol:

2012 05 11 15:24

Ziuzia rašė:[quoteda="icibici"]Kai darau joga, net prakaitas neistryksta, o kuno pokyciai akivaizdus. Kai aerobika, sirdies ritmas tankeja, metabolizmas greiteja, prakaitas szliaugia.

Icibici, ar namuose joga ir aerobika uzsiimi? Ir is kur pratimus imi: is interneto, ar koki DVD turi ar pan.? :) Klausiu, nes is tikruju LABAI reiketu man joga uzsiimt, ne tiek del kuno, kiek del dvasines pusiausvyros (darbe nemazai streso patyriu nuolat, ir siaip atsijungt nemoku.... :cry: ) Bet vis neprisiverciu. O vat jeigu kas patartu gera, isbandyta medziagele del pratimu, tai, manau, prisiversciau, nes dingtu amzinasis pasiteisinimas "nezinau nuo ko pradet" :)
Jeigu kiti turit patarimų, patirties, minčių ar pastabų apie jogą, būtų labai idomu.
[/quoteda]
Ziuzia, mano pradzia buvo is knygos. Ten ismokau pagrindinius jogos asanas. Paskui biski lankiau sporto klube klases. Klubas uzsidare, prisipirkau dvd.
Labiausiai vistik man patiko yogalates kombinacija ir butent vienas dvd. Tiesiog patinka man tos mokytojos destymo taktika, labai lengvai isijaust ,pagaut judesi, pajaust savo kuna, suderint kvepavima. Plius pabaigoje yra relaxcation, t.y. lengva meditacija. Is pradziu ziurejau skeptiskai, bet kazkada pabandziau. Nu nuostabus atsijungimas nuo visko :)
Sitame dvd daugiau judesio, nei kad jogoje, tai ne taip nuobodu
http://www.amazon.co.uk/Ultimate-Yogalates-DVD/dp/B0000AZVEW/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1336749781&sr=8-3

2012 05 11 15:35

[
Vat yotube radau, gal patiks. Turiu as jos daugiau dvd bet man pries tai papostintas labiausiai patiko. Youtube irgi visko pilna, bet man asmeniskai labiau patinka per tv pasileist.
http://www.youtube.com/watch?v=_5W4Ng0VSKA
O jogos klasiu gi galima surast bet kokiame sporto klube, nebutinai Londone. Man asmeniskai labai nuo mokytojos priklauso. Turejau keturias. Viena super, kita so so, o kitos is vis nepatiko. Todel visai enjoy`inu joda darydama namie :)
Ir dabar va einu biski prastampyt kol vyras gris :) Sekmes grazejant merginos!
:wink:
Beje facebooke yra sukurta uzdara grupe " Lieknekime kartu" . Ten visai sauniai bendraujame, kudejimo klausimais, dalinames patarimais, palaikome viena kita :) Jei ka domina prasom prisijunkt :)

2012 05 13 14:17

Vistiek ner teisybes ant sio svieto, nors tu ka. Auginau, puoselejau savo lasinius, galvojau - va parpulsiu kada nors kur nors, tai bent minkstai nusileisiu, nesusikulsiu nieko. Nu ir ka, siandien parpuoliau biski - ir aisku ant tu vietu, kur ner jokiu gelbejimosi ratu anei pagalviu, tai ir vaikstau dabar stenedama, oi oi oi.

2012 05 14 12:26

Icibici, labai aciu uz patarimus ir nuorodas! Jau darau pirmus nedrasius zingsnius jogos linkme - ieskausi internete jogos kursu :) Nes pagalvojau, kad visgi geriausia butu pradet grupeje, kur gyvai priziuretu, ka ir kaip darau. o po to, kai pagrinda turesiu, jau galima ir namuose paciai.

Smurfas tai prajuokino, kaip visada :lol:

2012 06 25 17:20

Taip. Pyragėliai tik šventėms. Bet grūdinių produktų atsisakyti nagalima. Ir po 18val valgyti taip pat negalima.

2012 07 08 17:13

Gal miltinių produktų reikėtų atsisakyti? Grūdus galima valgyti daigintus,galima daigintus malti su mėsmale ir pasidarius paplotėlius isidžiovinti daržovių džiovyklėje,gaunasi savotiškas duonos pakaitalas tik be mielių. Metams žmogui pilnai užtenka gero maišo grūdų .

2012 07 19 12:04

Smurfas rašė:[i7d]Smurfa isdidziai liuliuodama savo visais gelbejimo ratais islinguoja is temos[/i7d]

Ai biski ne i tema, biski i tema. Grupioke pasakojo, kad jos mokyklos direktore buvo tokia mazo ugio moteryte, bet su nu dideliais papais. Ir del tu papu nesisegdavo saugos dirzo. Nu ir syki ja sutabdo mentai, ima gedint, kad be dirzo vaziuoja etc. Moteriske nepasimetus - "o kam man tie saugos dirzai, pas mane oro pagalves yra! (isdidziai kresteli savo papus)"

Vat taip va.

geras juokas=)

2014 03 12 17:26

Gerti vandeni pries valgymas, valgyti pusricius, pietus, vakariene ir tarp ju turi buti 3-4 val. petrauka :D Pries miega paskutini karta valgyti reikia 3 valandas , kad suspetu maista suvirskinti. Stengtis bent jau daug judeti , jei nera galimybes sportuoti. Ir aisku stengtis valgyti maziau saldainiu ir fast food ir gazuotu gerimu :wink: :wink:
Puslapis 2526   1 ... 22, 23, 24, 25, 26    Ankstesnis   Kitas