Forumas • Temos rodymas - svorio metimas
Puslapis 526   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2008 03 01 12:54

O as viska gaminuosi pats ir pasirinkima maistui cia turiu negincytinai didesni nei lietuvoje.Vien prieskoniu galybe neispasakyta, ypac is indijos ir pakistano. Valgau viska ka lietuvoje, tik daug geresnes kokybes. Cia vaisiai nors savo skoni turi, o lietuvoje tokiu metu uzristom akim paragaves pomidora taip ir nepasakytum kas burnoje. Cia tikra avienos plova su indiskais prieskoniais gali sau leisti kada nori. Aviena visiskai neturi adrenalino, nes avis neturi baimes jausmo ir jis nesigamina, todel valgant aviena niekada nebuna nesuprantamo neramumo, kurio rodos siaip neturetu buti ir teturi tik 78mg 100gr. Saldytos darzoves nera brangios ir pasirinkimas nemazas ju. Zinoma sviezios geriau, tik va per karta nesuvalgai ir paskui ismeti.
Kai suvaziuoja pas mane sveciai is lietuvos, jie pritrenkti nuo to kuo as juos maitinu. Lietuvoje sako, mes negaletume net leisti sau to, o cia kapeika tekainuoja.
Tai va mielieji, nekimskit viska kas paduota dezutese ir neturesit problemu su virsvoriu.

http://www.dieta.lt/maistoforas/?tx_vvmaistoforas_pi1%5Bproduct%5D=405&cHash=2b17466255

Cia galite suzinoti apie produktu verte ir viska ko jusu organizmui reikia.
Kas nori, tas girdi ir shnabzhdesi...

2008 03 01 17:11

Sutinku kad aviena sveika, bet man ji taip smirda :? :roll:

2008 03 01 20:58

Agnieshka rašė:
Beje, galiu pasakyt, kad as svorio priaugau kai pirma karta atvaziavau i UK. O tada dirbau tikrai sunku fizini darba ir maitinausi beveik vien braskem ir obuoliais.... :D :D Ir daug kas atvaziuoja cia, ypac, panos priauga svorio, nes tas maistas cia, tikri lievakas ziaurus... O tada atvaziavau tai pinigu uzsidirbt, tai pirkdavom Tesco linijos, papigiai visoki crap... :cry:

as tai kaip tik nuemciau 10 kg. nuo pasikeitusio gyvenimo ritmo ir maisto ivairoves. Lt valgydavau, kas tik pigiau, daznai budavo tik makaronai pasudytam vandeni, bulves ir kiausiniai, is vaisiu tik obuoliai dazniausiai. o cia visada saldytuve yra ivairiausiu darzoviu ir vaisiu. ir taip valgydavau nuo pirmu dienu, tikrai nepirkau papigiai. be to buvau prisiklausiusi, kad labai negeras tas greitas maistas UK :) tai po siai dienai as su juo ir nedraugauju :lol: pamenu pirmomis gyvenimo Uk savaitemis, jogurtu suvalgydavau gal desimt i diena, nes LT niekada ju nevalgydavau, tik sunui pirkdavau :lol:
kazkas rase, kad pasikeicia kuno apimtys, vienur uzauga kitur mazeja. pas mane krutine dviem dydziais uzaugo :lol: ir ne tik man, kitos irgi ta pastebejo :lol: idomu kodel?

2008 03 02 09:36

[quote="icibici"][quote:4006b9b3e3="Agnieshka"]
cia visada saldytuve yra ivairiausiu darzoviu ir vaisiu. ir taip valgydavau nuo pirmu dienu, tikrai nepirkau papigiai. be to buvau prisiklausiusi, kad labai negeras tas greitas maistas UK :) tai po siai dienai as su juo ir nedraugauju :lol: pamenu pirmomis gyvenimo Uk savaitemis, jogurtu suvalgydavau gal desimt i diena, nes LT niekada ju nevalgydavau, tik sunui pirkdavau :lol:
kazkas rase, kad pasikeicia kuno apimtys, vienur uzauga kitur mazeja. pas mane krutine dviem dydziais uzaugo :lol: ir ne tik man, kitos irgi ta pastebejo :lol: idomu kodel?[/quote:4006b9b3e3]
uztai ir nepastorejai kai valgai normalu nepigu maista :) o del ko nuo jogurtu padidejo tau tai net nezinau gal truko jogurtu tavo organizmui :)
As neliudnas-As blaivas....

2008 03 02 10:41

NU KRUTINE KIEK ZINAU TAI DIDEJA PRIKLAUSOMAI NUO SVORIO :roll: NES MAN PVZ JEI SVORIS NUKRENTA -KRENTA IR KRUTINES APIMTIS,JEI KOKS KILAS UZAUGA TAI IR LIEMENELE VERZTI PRADEDA :roll: NU GAL CIA TIK MAN NEZINAU.... 8)

2008 03 02 10:46

debeselis rašė:NU KRUTINE KIEK ZINAU TAI DIDEJA PRIKLAUSOMAI NUO SVORIO :roll: NES MAN PVZ JEI SVORIS NUKRENTA -KRENTA IR KRUTINES APIMTIS,JEI KOKS KILAS UZAUGA TAI IR LIEMENELE VERZTI PRADEDA :roll: NU GAL CIA TIK MAN NEZINAU.... 8)

siaip tai jo. bet man cia svoris krito, o krutine augo :?

2008 03 02 10:56

[quote="icibici"][quote:f03dc5ba1a="debeselis"]siaip tai jo. bet man cia svoris krito, o krutine augo :?[/quote:f03dc5ba1a]
na buna dar viena priezastis kai pastoja tai ir krutine dideja sako :) :)
As neliudnas-As blaivas....

2008 03 02 11:58

ahaa tiesa kai pastoja tai pradeda dideti,bet tai jau netik krutine bet ir pilvukas :lol: dar nuo kontraceptiniu dideja..

2008 03 02 12:47

www.dieta.lt

Na cia negincytinai rasit visko ko reikia jums. :wink:
Ir maziau apie savo didejancias, mazejancias krutines snekekit, ne geleziniai nervai tera gi skaitant. :lol: Paskui visai alkanas jauciuosi :lol:

2008 03 02 13:09

icibici rašė:[quotef2="debeselis"]NU KRUTINE KIEK ZINAU TAI DIDEJA PRIKLAUSOMAI NUO SVORIO :roll: NES MAN PVZ JEI SVORIS NUKRENTA -KRENTA IR KRUTINES APIMTIS,JEI KOKS KILAS UZAUGA TAI IR LIEMENELE VERZTI PRADEDA :roll: NU GAL CIA TIK MAN NEZINAU.... 8)

siaip tai jo. bet man cia svoris krito, o krutine augo :?[/quotef2]
icibici, taip tankiausiai buna pradejus pastoviai naudoti kontraceptikus. Panoms kurios nori didesniu apimciu del suprantamos priezasties, tai ideali iseitis. Ir krutine padideja ir saugu. :wink:
Puslapis 526   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26    Ankstesnis   Kitas