Forumas • Temos rodymas - Ką darysime kai Lt išmes iš Eurosajungos?
Apie viską ir apie nieką :)

Ką darysime kai Lt išmes iš Eurosajungos?

2010 01 07 19:46

Bandau isivaizduoti situacija, kai Lt ismeta is Euro ir mes emigrantai netenkame leidimo dirbti ir gyventi UK.
Ir visi mes deportuojami i Lt ?
Ka tik per BBC rode reportaza kaip induisas organizuoja fiktyvias vedybas pakistanieciams su lietuvemis.
Pries 2-3 savaites BBC rode kaip sulaike didelia siunta narkotiku sunkvezimyje su lietuviskais numeriais.
Laidoje apie pasienio tarnyba rodo daznai apie sugautus nelegalus ir ten kaip taisykle dauguma ju su padirbtais lietuviskais pasais.
Visu pavyzdziu neisvardinsiu, bet paminesiu kita fakta. Mes kartais gauname ivairius lankstinukus i pasto dezute kur agituojami vietiniai zmones pritarti UK isstojimui is Euro, apie emigrantu daroma zala ir t.t.
Tiesa dar rode per TV kaip rytu europieciai isigudrina cigonus is savo saliu exportuoti i UK (cigones uz pinigus istekina uz pakiu).
Baisu darosi, kai pagalvoju jog viena diena Britu kantrybe pasibaigs ir mes galesime artimoje ateityje padekoti savo tautietems (kalems) ir tautieciams (banditams) uz sudaryta situacija musu visu deportacijai .

2010 01 07 21:08

Civilizuotose šalyse kaip ir neturėtų būti tokių dalykų kaip masinė deportacija :) Bet aišku norint visko galima sugalvoti :) Bet taip pat kiekvieną sugalvojimą galima ir apeiti.
O nepatenkintų visad ir visur buvo ir bus.. Nieko trečiasis pasaulinis branduolinis ar cheminis visus sulygins :)
Tiesiog kiekviena protinga visuomenė turėtų suprasti, kad tautų maišymasis ne tik kad neišvengtinas bet ir vizgi geras dalykas... Dalinamės patirtimi, maišome genetiką ir t.t. Juk gamtoj mišrūnai stipriausi individai :) O kai viskas vyksta siauram rate tai nieko gero iš to nebūna :)

2010 01 07 23:09

Kalba eina ne apie rasiu maisymasi ir ne apie tautu maisymasi, o apie lietuviu daromus nusikaltimus. Fiktyvios vedybos- jau nusikaltimas.
Pakalbekime ir apie tas vedybas su kitatauciais. Cia ne tas pats atvejis, kur lietuvaite teka uz ispano, italo, JAV ar UK juoduko, tos salies piliecio ir uzaugusio vakarietiskoje civilizacijoje. Siuom atveju musu mergaite uz 1000-2000 svaru sudaro fiktyve santuoka su pakiu, kuriam reikia legalizuotis, o po to paskui ji atplauks visa gimine nerastingu, necivilizuotu, nenorinciu dirbti pakiu. Ir dauginsis jie geometrine progresija.
Gal reikia pravesti paskaita kas yra pakis, kurdas, cigonas???
Tie straipsniai musu spaudoje apie tai kad lietuviai nusikalteliai tarp kitu tautu ir britu nusikalteliu nelabai matosi, manes neguodzia.
As pats savo akimis Uk naujienose dazniau matau linksniuojamus musu tautiecius.

2010 01 07 23:13

Tai reiktų apsispręsti dėl ko mus deportuos ar dėl banditų kurie prisigeria plėšdami butus ar dėl bobikių kurios dėl geresnio gyvenimo sau padaro paslaugą kažkam kitam :)
O šiaip ir lietuvių nemažai tokių kurie dirbti tingi o pinigų nori gauti ant lėkštutės padėta :)
Ir bepigu vieniem imigrantam kibti prie kitų imigrantų.. Manau britam visai vienodai kokios tautybės.. Vistiek visi imigrantai :)

Re: Ka darysime kai Lt ismes is Eurosajungos?

2010 01 08 06:48

nu ka tegaliu patart, jei taip reguoji i naujienas , Pietieti, maziau skaityt ir ziurek bbc :)
negi tau istikruju atrodo, kad Uk neturi kas veikt ir teturi vienintele problema nusikaltelius lietuvius? si problema tik asara visuose ju problemuose
:shock:
vat taip ims ir tik Lietuva ismes is Eu.
kiek as skaitau straipsniu, tai ten daugiausiai kalbama apie trecio pasaulio emigrantus, kurie pasiprase refuge statuso gauna pasalpas ir niekur nedirba.

2010 01 08 07:57

Manau, kad tie, kurie cia normaliai dirba, moka mokescius, susitvarke visus popierius, tai ju niekas niekur neimes, net jei ir Lt ismestu is ES (nors manau tikimybe labai maza, nebent visa ES isirtu)....

2010 01 08 08:54

Agnieshka rašė:Manau, kad tie, kurie cia normaliai dirba, moka mokescius, susitvarke visus popierius, tai ju niekas niekur neimes, net jei ir Lt ismestu is ES (nors manau tikimybe labai maza, nebent visa ES isirtu)....


+1.

tik lietuva gali atsisakyti savo gyvenotoju, kurie moka mokesciu :D

nemanau, kad UK tokio kvailumo salis.

2010 09 17 19:48

Manau Mūsų neišmes o tiesiog Lietuvą ištrins kai nacionalinę valkstybę.
cron

Naudinga informacija