Auksinė diena: pasaulio čempionu tapo ir J. Kinderis - Anglija.lt

Auksinė diena: pasaulio čempionu tapo ir J. Kinderis

Įspūdinga diena Lietuvos penkiakovininkams Taivane vykstančiame 19-ame pasaulio čempionate tęsiasi. Prie pasaulio čempionės karūną užsidėjusios Lauros Asadauskaitės prisijungė taip pat auksinį medalį iškovojęs Justinas Kinderis.

Pasaulio čempiono sąskaitoje iš viso 5824 taškai.

Sidabro medalį iškovojo Didžiosios Britanijos atstovas Nicholas Woodbridge'as (5804), bronzą - rusas Aleksandras Lesunas (5788).

26-erių metų Lietuvos penkiakovininkas prieš finalinę jungtinę šaudymo ir bėgimo rungtį buvo 2-as ir startavo 4 sekundėmis vėliau nei pirmoje vietoje žengęs rusas Aleksandras Lesunas.

Fechtavime lietuvis užėmė trečią vietą (952 tšk.), plaukime liko 16-as (1288 tšk.), jojimo rungtyje - 7-as (1200 tšk.).