Čempionate Anglijos rinktinė pasirodė blogiausiai per visą istoriją - Anglija.lt

Čempionate Anglijos rinktinė pasirodė blogiausiai per visą istoriją

Tarptautinė futbolo federacijų asociacija (FIFA) paskelbė jame dalyvavusių rinktinių reitingus. Pirmąją vietą užėmė naujoji planetos čempionė Ispanija, antra liko Olandija, o trečia – Vokietija. Prasčiausiai per visą šalies istoriją pasirodė Anglijos nacionalinė komanda, likusi tik 13-ta.

Iki šiol labiausiai nevykęs futbolo išradėjų pasirodymas finaliniame turnyre buvo dar 1958 metais, kai jie liko 11-ti.
Čempionato PAR aštuntfinalyje anglus 1:4 eliminavo Vokietijos rinktinė, kitame etape net 4:0 nušlavusi Argentiną. Diego Maradonos auklėtiniai FIFA planetos pirmenybių reitinge užėmė penktą vietą.

Įdomu tai, kad kukli Naujosios Zelandijos rinktinė užėmė aukštesnę poziciją (22) nei pasaulio čempionės titulo neapgynusi Italija (26) ar 2006 metų vicečempionė Prancūzija (29), kurioms varžybos virto fiasko, o japonai pelnė net devintąją reitingo vietą.
Komandų reitingas buvo skaičiuojamas pagal jų rezultatus, pelnytus bei praleistus įvarčius ir oponentų pasiekimus.