Keturi Lietuvos plaukikai – Europos jaunimo čempionato finaluose - Anglija.lt

Keturi Lietuvos plaukikai – Europos jaunimo čempionato finaluose

Poznanėje (Lenkija) vykstančio 40-ojo Europos jaunimo plaukimo čempionato 17-18 metų vaikinų 100 m plaukimo nugara pusfinalyje trečiadienį Lietuvos atstovas Danas Rapšys užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą.

Lietuvos distanciją įveikė per 55,32 sek.

Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 43 plaukikai, Danas Rapšys (56,40 sek.) buvo ketvirtas.

15-16 metų merginų 200 m plaukimo nugara pusfinalyje Ugnė Mažutaitytė užėmė trečiąją vietą ir taip pat iškovojo kelialapį į finalą. Lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 15,02 sek.

Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 33 plaukikės, U. Mažutaitytė buvo taip pat trečia (2.14,08 - Lietuvos rekordas).

Į finalą iškopė ir Mantas Auruškevičius. Jis 200 m plaukimo krūtine pusfinalyje užėmė septintąją vietą (2.17,26).

Lietuvis atrankos varžybose tarp 41-o plaukiko buvo 15-as (2.18,90).

50 m plaukimo peteliške pusfinalyje Deividas Margevičius su lenku Dominiku Cenžkovskiu (Dominik Cięžkowski) pasidalijo dešimtąją vietą. Abu plaukikai distanciją įveikė per 24,78 sek. Persirungime lietuvis (24,50 sek.) nugalėjo lenką (24,57 sek.) ir pateko į finalą.

Atrankos varžybose Deividas Margevičius (24,74 sek.) tarp 61-o dalyvio buvo šeštas.