Lietuvos jaunųjų plaukikų ketveriukė – pasaulio vicečempionė - Anglija.lt

Lietuvos jaunųjų plaukikų ketveriukė – pasaulio vicečempionė

Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vykstančio ketvirtojo pasaulio jaunimo plaukimo čempionato mišrių komandų kombinuotos estafetės 4x100 m varžybose Lietuvos komanda iškovojo sidabrą.

Mūsų šalies komanda, kurią sudarė Danas Rapšys (nugara), Rūta Meilutytė (krūtine), Povilas Strazdas (peteliške) ir Eva Gliožerytė (laisvuoju stiliumi), finale 400 m distanciją įveikė per 3 min. 52,52 sek.

Nugalėjo Rusijos komanda (3.48,89), o bronzą pelnė JAV atstovai (3.52,63).

Finale dar dalyvavo Australijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Čekijos ir Kanados plaukikai.

Atrankos varžybose Lietuvos komanda (Ugnė Mažutaitytė, R. Meilutytė, Deividas Margevičius, P. Strazdas) tarp 26 komandų buvo trečia (3.55,74).

Čempionate dalyvauja 14-17 metų merginos ir 15-18 metų vaikinai.