Universiadoje - J. Šuklino ir I. Navakausko triumfas - Anglija.lt

Universiadoje - J. Šuklino ir I. Navakausko triumfas

Pirmadienį ryte Kazanėje, Rusijoje, vykusio vasaros universiados baidarių ir kanojų irklavimo varžybų 200 m sprinto rungties finale triumfavo Londono olimpiados vicečempionas ir Europos čempionas 27-erių metų Jevgenijus Šuklinas.

Ilgą laiką atsilikinėjęs lietuvis (38,95 sek.) tik distancijos finiše aplenkė antrą ir trečią vietą užėmusius Rusijos ir Baltarusijos atstovus - Andrejų Krajtorą (39,128 sek.) bei Artiomą Kozyrį (40,401 sek.).

Primename, kad atrankos plaukime J. Šuklinas sugaišo 41,069 sekundės ir taip pat buvo pirmas.

Po pietų mūsiškis dar varžysis ir 500 m nuotolio finale. Atrankos varžybose J. Šuklino laikas - 2 minutes 3,808 sek.

Universiadoje auksą 200 m sprinto rungtyje pirmadienį iškovojo ir baidarininkas Ignas Navakauskas, finale aplenkęs visus aštuonis varžovus bei distanciją įveikęs per 34,311 sekundės.

Universiados vicečempionu tapo italas Manfredi Rizza (34,651 sek.), o trečias finišavo ir bronzos apdovanojimą pelnė rusas Olegas Charitonovas (34,724 sek.).

Tai - jau penktas lietuvių aukso medalis universiadoje Kazanėje ir aštuntas iš viso. Prieš tai auksą iškovojo irkluotojos Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė (2000 m nuotolyje), Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris (2000 m nuotolyje) bei vienvietininkas Mindaugas Griškonis (taip pat - 2000 m distancijoje).