Taksi

taxi.jpg Moteris Londono taksi automobilyje paliko ...vaiką (2014-05-22)
Na, paprastai žmonės taksi automobiliuose palieka pačių įvairiausių daiktų – skėčių, piniginių, šalikų, pirštinių, nešiojamųjų kompiuterių, telefonų ar dar galas žino ką. Tačiau vienas Londono taksistas ne juokais sutriko, kai savo automobilio galinėje sėdinėje aptiko paliktą ... vaiką.
Plačiau Komentarų: 4

taxi.jpg Vieno JK miestelio taksistams oficialiai uždraustas ... seksas su klientėmis (2014-03-06)
Anglijoje šiaurės rytuose esančio Hartlepool'o miestelio taksistams vietos valdžia įvedė oficialų draudimą užmokestį už kelionę imti ... seksu. Toks keistas draudimas buvo įvestas po to, kai vienas taksistas neteko licencijos už tai, kad turėjo lytinių santykių su susimokėti negalėjusia kliente taksi automobilio gale prie moters namų, rašo „The Daily Mail“.
Plačiau Komentarų: 1

915904wheel-640x360.jpg Pervežimo verslai Anglijoje – pelningi, jei nelegalūs (2012-10-15)
„Vežu į oro uostus Anglijoje“ – tokių ir panašių keleivių pervežimų paslaugas siūlančių skelbimų galima rasti internete, laikraščiuose, lietuviškų prekių parduotuvėse. Anglija.lt pašnekovas išduoda – visi šie vairuotojai dirba nelegaliai, išskyrus jo įmonę. Kokių licencijų ir leidimų reikia norint užsiimti šia veikla ir kodėl dauguma tautiečių vis dar veža nelegaliai, domėjosi Anglija.lt
Plačiau Komentarų: 13

bce_application.jpg Lietuviai sukūrė sistemą ir aplikaciją išmaniesiems telefonams iškviesti taksi (2012-03-05)
Lietuvių kompanijos „Baltic Car Equipment“ (BCE) sukurta sistema ir jai pritaikyta mobilioji aplikacija išmaniesiems telefonams leis vos keliais paspaudimais išsirinkti arčiausia esantį ar pigiausią taksi automobilį, jį išsikviesti ir apskaičiuos kelionės sumą.
Plačiau Komentarų: 0

taksi.jpg Taksistai Vilniuje trečiadienį pradėjo protesto akcija (2012-02-08)
Ankstų trečiadienio rytą taksi bendrovių vairuotojai pradėjo protesto akcija. Po Valstybinės mokesčių inspekcijos ir kriminalinės policijos biuro patikrinimų be darbo likę įmonių darbuotojai siekia tokiu būdu atkreipti valdžios ir gyventojų dėmesį.
Plačiau Komentarų: 0

dianeabbott-21557.jpg Dar vienas parlamentarės rasistinis pasisakymas? (2012-01-07)
Juodaodė JK parlamento narė Diane Abbot įsivėlė į dar vieną skandalą, socialiniame tinkle „Twitter“ apkaltinusi Londono taksi vairuotojus, kad jie neva nestoja juodaodžiams klientams, praneša „London Evening Standard“.
Plačiau Komentarų: 19

londontaxis85719195569007005869300.jpg Per 20 metų angliškai neišmokęs taksistas bus išsiųstas į Bangladešą (2011-02-17)
Nelicencijuotas taksi vairuotojas, per 20 Britanijoje praleistų metų taip ir neišmokęs anglų kalbos, buvo teisėjo sukritikuotas dėl „nesugebėjimo integruotis“. Iš Bangladešo kilusio Zamalo Uddino, 44, laukia kalėjimo bausmė ir deportacija iš šalies dėl to, kad jis grabinėjo keleivės krūtis, kai ji įlipo į jo vairuojamą automobilį Hoxtone, Rytų Londone.
Plačiau Komentarų: 12

Taksi konkurencija prie oro uosto – tik dūmų uždanga (2010-02-25)
Įmonės „Martono taksi“ monopolį panaikinusi Tarptautinio Vilniaus oro uosto vadovybė tikros konkurencijos į šią erdvę neatnešė – tarifai liko tokie pat aukšti.
Plačiau Komentarų: 0

taksi.jpg Parlamentarai reikalauja nemokamų taksi paslaugų po ilgų darbo valandų (2009-10-22)
Anglijos parlamento nariai reikalauja nemokamų taksi paslaugų, kad jie saugiai grįžtų namo po vėlyvų Bendruomenių rūmuose vykstančių posėdžių.
Plačiau Komentarų: 4

Indas visur važiuoja atbulai (2009-08-17)
Taksi vairuotojo įgūdžiai taip pagarsėjo, kad jam išduotas specialus vyriausybinis leidimas savo valstijoje atbulai važinėti visur.
Plačiau Komentarų: 0

Puslapiai: 1 | 2 | > | >>

 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage   Lituanica